Linia Słoneczna Rene Furterer

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Sobota, 12-07-2008

Linia Słoneczna Rene Furterer Lato, mocne słońce, chlor i słona woda to dla włosów spore wyzwanie. Skutki niewystarczającej pielęgnacji widać już wczesną jesienią. Rene Furterer proponuje uniknąć naprawiania wysuszonych, połamanych i zmatowionych włosów i zaleca stosowanie specjalnie przygotowanej Linii Słonecznej.

Zawarte w produktach filtry słoneczne, olejek sezamowy i masło palmowe zapewniają maksymalną ochronę, odżywiają, regenerują i intensywnie pielęgnują. Linia Rene Furterer to kosmetyki do stosowania przed wyjściem na słońce i takie, które nakładamy po opalaniu.

W skład kolekcji wchodzą:

Letni olejek ochronny KPT90 – wygładza i nadaje połysk, jest wodoodporny i nie obciąża. Cena: 77 zł (125ml)

Letni fluid ochronny KPT90 – nawilża i chroni przed przesuszeniem. Cena: 77 zł (125ml)

Szampon odbudowujący po kąpieli słonecznej – usuwa osad wody morskiej i chloru oraz dostarcza niezbędnych elementów regenerujących. Mikrowoski wygładzają, przywracają połysk i elastyczność. Cena: 59 zł (150ml)

Maska regenerująca po kąpieli słonecznej – zawiera naturalne fosfolipidy zapewniające dogłębną odbudowę i ułatwiające rozczesywanie. Cena: 144 zł (200ml)

Nawilżająca mgiełka po kąpieli słonecznej – natychmiast regeneruje i odbudowuje zniszczone końcówki. Cena: 79 zł (150ml)

Żel ochronny do włosów KPF80 – lekki i z nawilżającymi polimerami, mocno odżywia i zamyka łuski włosa. Cena: 73 zł (125ml)

Nawilżający żel do mycia ciała i włosów – wygodny i praktyczny, natychmiastowo nawilża skórę i włosy. Cena: 54 zł (200ml)

Kupisz w drogeriach i perfumeriach oferujących kosmetyki Rene Furterer.

AW

  • Sob., 12-07-2008 kassia
    Od Rene Furterer polecam produkt o nazwie Forticea, doskonale zwiększa objętość włosów. A na codzień preferuję Shiseido.
    Odpowiedz Zgłoś