Linie Scoot ze strefą wolną od dzieci

5 Komentarzy
4 Zdjęcia
Czwartek, 29-08-2013

Kolejne linie lotnicze zdecydowały się na wprowadzenie strefy wolnej od dzieci. Tym razem taki krok podjęły linie Singapore Airlines, będące właścicielem tanich linii lotniczych Scoot.

Najpierw ludziom o słabych nerwach postanowiły dogodzić linie Malaysia Airlines, później - Air Asia X. Najwyraźniej ograniczenia dotyczące dzieci na pokładach samolotów sprawdziły się, bo strefę ciszy wprowadziły również w Scoot linie singapurskie.

Do ScootinSilence - składającej się z 41 miejsc siedzących strefy wolnej od hałasu - wstępu nie mają osoby poniżej 12 roku życia. Podróż w strefie kosztuje pasażerów dodatkowe 14 dolarów, czyli około 45 zł. Opłata gwarantuje jednak nie tylko ciszę, ale i nieco więcej miejsca na nogi.

Młodsi pasażerowie mogą oczywiście usiąść w innej części samolotu. Tam jednak dorośli nie będą mieli pewności, że podczas podróży nie będą musieli znosić wrzasków i kopania w tył ich foteli.

MM

Linie Scoot ze strefą wolną od dzieci

ScootinSilence to strefa wolna od dzieci w samolotach linii Scoot

 • Linie Scoot ze strefą wolną od dzieci
 • Linie Scoot ze strefą wolną od dzieci
 • Linie Scoot ze strefą wolną od dzieci
 • Linie Scoot ze strefą wolną od dzieci
 • Czw., 29-08-2013 Yennefer
  Nareszcie ktoś na to wpadł, szkoda że ten pomysł dopiero raczkuje wśród linii lotniczych.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-08-2013 Proste
  Świetny pomysł! Jak się człowiek udaje w podróż to na pewno nie chce aby jakieś dziecko przez całą podróż płakało albo krzyczało mu nad głową.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 30-08-2013 Mam dwoje grzecznych dzieci
  Wszyscy dorosli zdaja sie zapominac, ze kiedys tez byli dziecmi... Moze nie latali bo czasy byly inne ale jezdzili pociagami, autobusami i bylo ok. Moja trzylatka i pieciomiesieczny synek nawet raz nie pisneli kiedy lecialam z nimi ze Stanow do umierajacego dziadka. My rodzice naprawde nie latamy z tymi dziecmi dla zabawy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 30-08-2013 Gość
  Z racji wykonywanego zawodu bardzo dużo latam. Dzieci mogą być irytujące, to fakt. Ale kto wpadnie w końcu na pomysł i uwolni od superotyłych jak słonie morskie, a w szczególności obywateli USA. Przecież to jest prawdziwa makabra trafić między taka dwójkę. Kiedyś przez to zdarzyło mi się nie lecieć i wykłócać z przewoźnikiem o zmianę biletu. Przecież oni powinni za dwa płacić. Czy taki gość zza lady próbował kiedykolwiek tak podróżować? na pewno nie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-09-2013 fsdfds
  Jeśli chcecie odczytać wiadomości znajomego z FB to zobaczcie sobie tą aplikację:
  Skopiuj w okno przeglądarki: daa.pl/4wyr :D POLECAM :D
  Odpowiedz Zgłoś