Lipo Kontur w Instytucie Piękna Essenca

8 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 10-06-2008

Lipo Kontur w Instytucie Piękna Essenca

Lipo Kontur to najnowszy, bezigłowy sposób redukcji tkanki tłuszczowej i zwalczania cellulitu, a tym samym bezbolesna alternatywa dla radykalnych zabiegów chirurgicznych.

Ponad 80% kobiet zmaga się z pomarańczową skórką i kilkoma zbędnymi kilogramami, które wraz z wiosną często urastają do rangi sporego problemu. Sport, specjalistyczne kosmetyki i zdrowa, zrównoważona dieta nie zawsze wystarczają. Instytut Piękna Essenca proponuje paniom stosunkowo proste rozwiązanie w postaci terapii NNM Lipo Kontur, która bezinwazyjnie modeluje sylwetkę niczym liposukcja.

Aparat Lipo Kontur wykorzystuje metodę transdermalnej penetracji substancji aktywnych. Urządzenie bazuje na technice zwanej Aquaforezą, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na rozwój cellulitu. Cała terapia odbywa się bez obrzęków, ryzyka powikłań, narkozy i bólu. Substancje aktywne (kofeina, karnityna, nikotynamid i biotyna) są ukierunkowane na dany problem i transportowane bezpośrednio do tkanki. Efekt to swoista tonizacja mięśni oraz rodzaj wewnętrznego drenażu limfatycznego. Kolor skóry staje się równomierny, a ciało szczuplejsze, wygładzone i jędrne.

Zabieg zalecany jest na brzuch, pośladki, dół pleców, uda, podbródek, ramiona i górne partie pleców. Essenca proponuje specjalne pakiety, które pozwolą osiągnąć konkretne efekty: 8 - 10 zabiegów w odstępach od 1 do 3 tygodni. W zależności od stopnia nasilenia cellulitu, specjaliści polecają terapię łączyć z konsultacją dietetyka, masażami i maskami.

Pojedyncza sesja zabiegowa trwa około 30 – 75 minut i kosztuje 350 zł

Instytut Piękna Essenca
Ul. Oboźna 9, lok. 101
00-332 Warszawa
Tel. 022 828 40 10
http://www.essenca.pl/

AW

 • Wt., 10-06-2008 gość
  nie wierzę w kosmetologię
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-06-2008 Asienka26
  jasne wszuscy pisza ze wszyskto zasze zadziala i co nic !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-06-2008 gość
  bujda byłam i nic....zabieg 350zl a trzeba min.15 zdrobic hahah a po 10 zabiegach nic nie widziałam poprawy.nie dajcie sie namowic czasu sie nie zatrzyma, a słowa to traktujcie jak wiatr.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-06-2008 gość
  co sie stało z pupą tej pani? chyba nie z tego co potrzeba usuneli jej "zbedne kilogramy" :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-06-2008 LidiaS
  Jakos nie wierze w tego typu zabawy...Dieta i cwiczenia fizyczne- bez tego sie nie da :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-06-2008 marli
  chodziłam w zeszłym roku na endermologię. super sprawa jak się ma od ch... kasy. Nie schudłam chyba nawet grama, ale skóry w życiu takiej wspaniałej nie miałam...:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-06-2008 werka1199
  Hej dziewczyny!, jeśli chcecie otrzymać darmowe próbki oraz kosmetyki
  Maybelline to proszę o podawanie swoich e-maili na adres
  wera14ZA@interia.pl Do każdej
  osoby wyśle na e-mail specjalne zaproszenie. Jest do zgarnięcia:
  maskara – pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml,
  szminka/błyszczyk 5-7 ml oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-06-2008 gość
  "Aparat Lipo Kontur wykorzystuje metodę transdermalnej penetracji substancji aktywnych."
  Pomijając już fakt, że brzmi to jak istrukcja obłsugi wahadłowca, to każde zdanie odnoszące się do zabiegów kosmetycznych, a zawierające w sobie słowo "penetracja", jakoś niekoniecznie zachęca do wypróbowania. Naszczęście nic tu nie napisano o "głębszej penetracji".
  Odpowiedz Zgłoś