Loewe Individual

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 19-12-2006

Loewe Individual

Zestaw firmy Loewe składający się z telewizora LCD i systemu nagłośnienia wyróżniony został tegoroczną nagrodą EISA. To ciekawy przykład nowoczesnego wzornictwa.

Loewe Individual

Obudowa telewizora i głośników wykonana jest z anodowanego aluminium i wycięta z jednego kawałka. Zarówno w telewizorach, jak i w systemie nagłośnienia zastosowano wymienne elementy wykończenia w różnych kolorach do wyboru.

Modularny system głośników podłogowych, satelitarnych i subwoofera można elastycznie aranżować w zależności od wymogów danego wnętrza. Individual Sound został skonfigurowany w taki sposób, że głośniki zintegrowane w telewizorze pełnią funkcję głośnika centralnego w połączeniu z systemem Auro.

Prezentowany telewizor LCD Full-HD+  ma 46", zintegrowaną nagrywarką z twardym dyskiem 160 GB DR+HD i zintegrowany podwójny tuner DVB-T/C/S.

Cena: 23 000 zł

Dostępny w Polsce u oficjalnych dilerów. Informacje na stronie: www.dsv.com.pl

MW

 • Wt., 19-12-2006 gość
  musze was zmartwic -wszystko co jest na tych zdjeciach to rendery komputerowe.. czyli symulacja rzeczywistosci i.. sciana jest nieprawdziwa :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-03-2008 egon
  No cóż, takiej ściany nie mam, ale to cacko właśnie sobie nabyłem. Teraz dopiero oglądam telewizję i nie dlatego, że mam ładny telewizor ale oglądam tylko najciekawsze filmy i programy i to bez reklam (jedna z funkcji tego cacka). No i serwis: panowie z cyfrowedomy.pl przywieźli, zawiesili i ...zainkasowali.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 01-01-2009 gość
  Jestem użytkownikiem całego systemu kina Loewe Compose, jeżeli chodzi o jakość to jest nieporównywalnie lepsza od wszystkich rozwiązań na rynku, które testowałem. Polecam firmę Hifi Exclusive z Gniezna, która mi umożliwiła porównanie i zrealizowała całą instalację.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-05-2010 gość
  Jak jest coś pięknego to każdy się pozna.
  Ale to inny świat, powala jak narkotyk
  Odpowiedz Zgłoś
1 2