Louis Vuitton otwiera pierwszy sklep w Libanie

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 20-07-2010

Louis Vuitton otwiera pierwszy sklep w Libanie

Luksusowa francuska marka Louis Vuitton otworzyła swój pierwszy sklep w stolicy Libanu, Bejrucie.

Dyrektor zarządzający marki, Yves Carcelle, podkreślił, że marka Louis Vuitton zawsze czuła się silnie związana z Libanem i libańskimi klientami. Damien Vernet, dyrektor marki na Indie i Bliski Wschód, dodał, że marka Louis Vuitton myślała o otwarciu butiku w Libanie od zakończenia wojny domowej w tym kraju i mimo pewnych zagrożeń stabilności politycznej, marka jest pełna dobrych przeczuć co do rynku libańskiego. Podkreślił, że Liban odrodził się i stał na nowo popularnym celem wypraw turystycznych, a także jest krajem, który oparł się kryzysowi ekonomicznemu.

Marka Louis Vuitton, wraz z wejściem na rynek libański, podkreśla też swoją politykę antypodróbkową. Wraz z libańskim urzędem celnym i innymi instytucjami zamierza jeszcze dokładniej niż dotychczas pilnować, żeby na rynku nie pojawiały się żadne produkty nie pochodzące z legalnych źródeł Louis Vuitton.

Źródło: AFP

MW

 • Wt., 20-07-2010 gość
  " kiedy Polska ?? " jesli stac Cie na torbe to jedz do Berlina , Pragi ... Otwieraja sklepy tam gdzie jest popyt , turysci ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-07-2010 gość
  a ja przeczytałem ze LV otwiera sklep w Lublinie hyhyhy ale w sumie jak ma otwierac w Polsce to raczej tylko w Lublinie,tam studenci i emeryci wpacaja na kampanie wyborcza po 10 tysi (vide Palikot),bogate miasto.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-07-2010 gość
  W Polsce jeszcze niestety długo poczekamy na takie wydarzenie, aczkolwiek też na początku przetarłem oczy ze zdumienia, bo wydawało mi się, że chodzi o Lublin :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-07-2010 gość
  W Polsce mają być 2 butiki LV. Jeden będzie na na pewno w domu towarowym Wolf Bracka, a drugi być może w powstającym w bólach wieżowcu Złota 44.
  I tak nie macie czego żałować bo nie stać was na to...
  Odpowiedz Zgłoś