Love in Black Creed

9 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 31-10-2008

Love in Black Creed

Rodzina Creedów tworzy perfumy od 1760 roku. Dom perfumeryjny Creed szybko stał się faworytem angielskiego dworu, a królowa Wiktoria ustanowiła go swoim dostawcą.

Zyskał również najwyższe uznanie cesarza Napoleona III oraz władcy monarchii austro-węgierskiej Franciszka Józefa i jego żony Elżbiety (Sissi). W 1854 r. na zaproszenie cesarzowej Eugenii, żony Napoleona III, Creed przeniósł swoją siedzibę do Paryża. Jego zapachy były uznawane za arcydzieła sztuki perfumeryjnej i spotykały się z ogromnym zainteresowaniem elit.

Po ogromnym sukcesie damskich perfum Love in White Olivier Creed stworzył fiołkowo-orientalne Love in Black. Inspiracją była ciemnowłosa piękność Jacqueline Kennedy Onassis.

Nuty głowy: fiołek, cedr z Wirginii
Nuty serca: irys z Florencji, goździk, tonkijskie piżmo
Nuty bazy: fiołek z Grasse, burgundzka jagoda, róża

Ceny:

30ml EDP - 265zł
75ml EDP - 450zł

Perfumy Creed dostępne są w Polsce w Perfumeriach Quality Missala w Warszawie i Wrocławiu oraz partnerskich punktach Quality's Choice.

www.PerfumeriaQuality.pl

Love in Black Creed

Love in Black Creed

MWW

 • Pt., 31-10-2008 trup
  Piekny flakon piekne zdjecie, niestety nie wiem jak pachnie, a z checia sprezentowal bym swojej kobiecie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-10-2008 gość
  Kocham meskie Creed`y.Mam 3 perfumy tej firmy .Jedne z najpiekniejszych jakie znam.Nie wiem jak te pachna ale na pewno byl by to udany prezent dla swojej dziewczyny .napewno warte swej ceny.Klasa sama w sobie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-10-2008 taste
  kurcze - myślałem, że to urna na prochy w sam raz na 1 listopada
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-10-2008 gość
  Dla mnie koszmar, opakowanie tragiczne, cena jest ok, niestety miałam okazje powąchać ten perfum.. niczym się nie wyróżnia.... nie polecam.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-10-2008 gość
  Flakon piękny? zdjęcie piekne? czym tu się podniecać, zdjęcie jak zdjęcie.. flakon faktycznie inny.. jak już ktoś napisła.. jak urna... nic specjalnego...
  trup (Piątek, 31-10-2008) napisał:  Piekny flakon piekne zdjecie, niestety nie wiem jak pachnie, a z checia sprezentowal bym swojej kobiecie.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-10-2008 LidiaS
  troche mroczna ta buteleczka :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-10-2008 gość
  a ja myślałam , że na perfumy perfum mówi tylko Renata Beger a jednak.Natomiast co do tej propozycycji Creda to mam nadzieję, że będą tak piekne jak Love in White.Po ich użyciu jestem zalewana pytaniami a co to za zaapach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 02-11-2008 gość
  "ten perfum"? a może "ta perfuma"? poproście Mikołaja o słownik
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-11-2008 aishwarya
  Nareszcie coś porządnego! Piękna klimatyczna reklama, nieprzegadana i bez wodotrysków. Flakon ozdobny, ale w dobrym guście. Przystoi firmie, która ma tak długą tradycję.
  Odpowiedz Zgłoś