Luksusowa podróż pociągiem do Tybetu

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 20-04-2011

Luksusowa podróż pociągiem do Tybetu

Któż z nas nie marzy o niezwykłej podróży po Dalekim Wschodzie? Jak podają chińskie koleje, już pod koniec tego roku wyruszy z Pekinu do Lhasy pierwszy superluksusowy pociąg, dzięki któremu będzie można obejrzeć jedne z najciekawszych zakątków Chin i Tybetu.

Bilet będzie kosztował około $10 000 (około 30 000 zł). Oczywiście, cena będzie także zależeć od wyboru jednej z trzech klas, w których będzie podróżować pasażer. Pociąg będzie pokonywać dystans z i do Pekinu w ciągu kilku tygodni. Jednorazowo będzie mógł zabrać jedynie 108 pasażerów. Podobny pomysł sprawdził się w sąsiednich Indiach, gdzie pociąg zwany Maharaja Express bije rekordy popularności jako jeden z najbardziej luksusowych sposobów podróżowania na świecie.

Chińczycy próbują tego rodzaju atrakcjami zachęcić turystów do zwiedzania Tybetu, w który w ciągu następnych lat zainwestują około półtora miliarda dolarów.  

MB

 • Śr., 20-04-2011 gość
  Stary news. Tutaj był prawie tydzień temu
  http://gadzetech.pl/2011/04/15/…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-04-2011 gość
  Takich widokow mozna sie na ogladac do znudzenia za 10000 $ dzieki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-04-2011 gość
  Bidę oglądać za dychę, niech się wyp..... !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-04-2011 http://www.gejwycieczki.pl
  Platinium- Sztuka podrozowania w inny sposob® Indywidualnie - o wysokiej wartości - w jedyny w swoim rodzaju sposób. Zapraszam na http://www.gejwycieczki.pl gdzie znajdziesz luksusowe wycieczki dla gejów. Możliwość wyjazdu z homoseksualnym towarzyszem podróży, który umili ci czas podczas wycieczki w najciekawsze najdalsze zakątki Świata. Luksus w dobrej cenie. CZY MARZENIA SIE SPEŁNIAJA?? Przekonaj się SAM !!!
  Odpowiedz Zgłoś