Madonna projektantką mody?

7 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 20-02-2010

Madonna projektantką mody?

Grono gwiazd projektujących ubrania i dodatki powiększa się w zastraszającym tempie. O wizytówkę kreatora mody najprawdopodobniej postanowiła zadbać również Madonna. Piosenkarka ma już za sobą autorską kolekcję dla H&M, tym razem projekt ma być bardziej ekskluzywny, bo dla Macy’s.

Plotka głosi, że rozmowy trwają. W planach jest kolekcja damska, bielizna, akcesoria i buty. Wstępnie mówi się już nawet o nazwach: „Material Girl” dla ubrań i „Truth or Dare” dla bielizny. Potencjalny pracodawca piosenkarki, Iconix Brand Group i rzecznik Macy’s nie potwierdzają i nie zaprzeczają.

Źródło: wwd.com

Zdjęcie: Forum

AW

 • Sob., 20-02-2010 gość
  super może wymyśli coś fajnego
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-02-2010 Luxury29
  Fajnie, że się za to bierze. Nie jestem tylko pewna czy stylówka Madonny kogoś przekona. Zresztą nie wiadomo co zaprojektuje. Natomiast jej strój na zamieszczonym zdjeciu jest fatalny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-02-2010 gość
  Powinna raczej zabrac sie za projektowanie bielizny do sexshopow.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-02-2010 gość
  Luxury29 (Sobota, 20-02-2010) napisał:  Fajnie, że się za to bierze. Nie jestem tylko pewna czy stylówka Madonny kogoś przekona. Zresztą nie wiadomo co zaprojektuje. Natomiast jej strój na zamieszczonym zdjeciu jest fatalny...


  Ten zaprojektował J.P Gaultier
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 22-02-2010 gość
  Nie podoba się wam strój? On był rewolucją w latach 9otych. Ten słynne stożkowaty biustonosz i ta wielka trasa koncertowa, z której pochodzi to zdjęcie. Madonna jest wielka, jest ikoną i królową popu, więc może wszystko. Niech zaprojektuje, co tylko chce, ludzie i tak to kupią.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 22-02-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 22-02-2010) napisał:  Nie podoba się wam strój? On był rewolucją w latach 9otych. Ten słynne stożkowaty biustonosz i ta wielka trasa koncertowa, z której pochodzi to zdjęcie. Madonna jest wielka, jest ikoną i królową popu, więc może wszystko. Niech zaprojektuje, co tylko chce, ludzie i tak to kupią.  A moim zdaniem Madie akurat nie ma za grosz gustu - wystarczy popatrzec, jak sie ubiera na co dzien. Fakt, ze za sprawa swych strojow scenicznych przeszla do historii popkultury, ale jak wielu sie nimi zachwycalo, tak tez wielu krytykowalo - ze wygladaly jak wyjete ze smietnika, za to skutecznie odwracaly uwage od brakow wokalnych piosenkarki.
  Poza tym, wszyscy doskonale wiemy, jak to bywa z kolekcjami gwiazd - one sie zazwyczaj tylko podpisuja pod projektami, wykonanymi na ich zlecenie przez specjalistow. Wiekszosc tych linii jest albo wtorna i nieciekawa, albo nie nadaje sie do noszenia.
  W kazdym razie, rewolucji sie nie spodziewam w tym przypadku.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-02-2010 RudaHera
  Wow, to świetnie. Ta kobieta ma ekstra styl i tą kolekcję dla HM zrobiła naprawdę fajną. Mam sama taką ładną bluzeczkę z jej kolekcji - jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Ach, w ogóle Madonna jest boska - ale to tylko moja skromna opinia. Wiem, że Królowa POPu ma też wielu przeciwników.
  Odpowiedz Zgłoś