Magda Gessler i jej torebka Burberry

103 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 19-12-2006

Magda Gessler i jej torebka Burberry

Stołeczna restauratorka Magda Gessler  to kobieta o wielu talentach. Po pierwsze jest świetnym menadżerem - otwiera coraz to nowe restauracje i do wszystkich biegną tłumy. Po drugie umie opowiadać o gotowaniu, czy to w książkach, czy w audycjach radiowych. Po trzecie umie się ubrać w sposób, który określa jej status majątkowy, ale go nie podkreśla.

Na rozdaniu Warszawskich Puent Gessler pojawiła się w białej koszuli, jasnych spodniach i beżowej kamizelce. Jednak nie ten poprawny strój zwrócił moją uwagę. Z przyjemnością spoglądam na torebkę - dużą, pakowną, pikowaną Burberry. Dobrze, że nie zdecydowała się na jeden z modeli w kratkę, które tak trudno bronią się nawet jako oryginały (zwłaszcza gdy ktoś uprze się powielić ten wzór na kilku elementach stroju).

Beżowo-brązowa, wykończona skórą torba, jako jedyny znak rozpoznawczy mająca słynnego jeźdźca Burberry, to piękny, ponadczasowy model. Cena takiej torby to około 4 000 zł, do kupienia w sklepie Burberry w Warszawie na pl. Trzech Krzyży.

AMG

 • Pt., 01-10-2010 LEYDI
  Uwielbiam Panią za to,że jest Pani sobą w każdym calu.POZDRAWIAM :):):)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-06-2012 jasiu
  oy vey...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-07-2012 gosc
  To znaczy ze jak ktos ma pieniadze musi glodowac z innymi? Czy to ze ktos ciezko na to pracuje to znaczy ze nie moze sie dobrze ubrac czy sobie cos kupic? O jakich Snobach ty mowisz? Zacznij pracowac!! Jestem ciakawa czy ty jak bys mial/a pieniadze dzielilabys sie na okolo ze wszytskimi i sama bys glodowala? Odpowiedz prosze sobie na to pytanie.
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 7 8 9 10 11