Marc Jacobs projektuje dla puszystych

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 11-08-2010

Marc Jacobs projektuje dla puszystych

Marc Jacobs jako pierwszy z modowej czołówki zaprojektuje linię plus-size. Dyskusja o kobiecych rozmiarach trwa. Ostatnio na wybiegu pojawiło się kilka modelek o zaokrąglonych, kobiecych kształtach. Od rozmiaru zero od czasu do czasu odchodzą również kolorowe magazyny, którym zdarza się zaangażować do sesji kogoś z pupą i piersiami. Marc Jacobs podchwycił trend i planuje ubierać kobiety w rozmiarze 14 i większym.

Kobiety, które odbiegają od obowiązującego, szczupłego kanonu nie mają czego szukać w luksusowych butikach. O sukience mogą co najwyżej pomarzyć, a w ramach rekompensaty zawsze zostaje zakup nowej torebki. Jacobs uznał, że to spora grupa potencjalnych klientek. Póki co rozpoczęto dyskusję nad kolekcją. Szczegóły nie są jeszcze znane. Jeśli linia stanie się regularną i stałą częścią kolekcji Marc Jacobs, bardzo prawdopodobne, że inne marki podchwycą temat.

Źródło: Guardian

Zdjęcie: Forum

AW

 • Sob., 14-08-2010 mite
  gość (Czwartek, 12-08-2010) napisał:

  a ty co faszystko bedziesz zmuszac ludzi do poddawania sie leczeniu? a gdyby tak ktos doszedl do wniosku ze ty jestes za chuda i by cie karmil jak ges przez rurke w gardle to byloby wesolo? albo na plaze by cie nie wpuscili bo doszliby do wniosku, ze jestes juz zbytnio usmazona na solarium. przyklady mozna mnozyc  Tak, jestem za leczeniem wszystkich chorych bez względu na to czy cierpią na choroby gardła czy głowy.
  .
  Anorektyków dokładnie tak się leczy: ktoś inny postanawia, że ta osoba jest skrajnie wycieńczona i leczy się ją na siłę.
  Znam 4 osoby które poddały się zmniejszeniu żołądka bo nie były w stanie opanować swojego apetytu
  .
  Są kobiety otyłe, chore min. na tarczyce i je problem obżarstwa nie dotyczy.
  To dla nich są te piekne sukieneczki w Miki :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2