Marka Kartell: powrót do przyszłości

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 05-10-2011

Marka Kartell: powrót do przyszłości

Innowacja poprzez wzornictwo, tak w skrócie można określić ofertę firmy Kartell, która w połowie października otworzy nowy  flagstore w Poznaniu. Ponad 60 lat doświadczenia, blisko 96 krajów zaangażowanych w dystrybucję produktów, 32 nagrody w kilkudziesięciu kategoriach, współpraca z wieloma projektantami o światowej sławie – oto marka Kartell.

Charakteryzuje się ona innowacyjnym podejściem do produkcji, zarówno z punktu widzenia stylu, jak i rozwiązań technologicznych, a dziś wręcz wyznacza trendy wzornictwa. W ofercie firmy znajdziemy stoły, krzesła, oświetlenie, kontenery, biblioteki czy akcesoria dekoracyjne z przeznaczeniem do wnętrz mieszkalnych oraz biurowych.

„Kartell Architektura”  to inicjatywa skierowana do młodych ludzi, którzy stoją na progu ukończenia studiów artystycznych i rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową. Projekt jest realizowany wspólnie z Miastem Poznań i Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu. Opiekunem programu „Kartell Architektura” została Pani prof. Bogumiła Jung, Dziekan Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Uroczyste otwarcie flagstore Kartell odbędzie się 13 października o godz. 17.00 przy Alejach Karola Marcinkowskiego 21 w Poznaniu. Gościem honorowym wydarzenia będzie Federico Luti, syn założyciela firmy Kartell.

Marka Kartell: powrót do przyszłości

MJ

 • Czw., 06-10-2011 gość
  ciekawe,kiedy biedny Wrocław ? !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-10-2011 gość
  tak , Warszawa , Poznan,potem Katowice
  Wroclaw kocha chinskie
  Odpowiedz Zgłoś