Marki, które warto znać: Globe-trotter

3 Komentarze
24 Zdjęcia
Niedziela, 18-11-2012

Producent luksusowych walizek i toreb podróżnych znany  najbogatszym od ponad 100 lat. Firmę założył mieszkający w Niemczech Anglik, David Nelken, w 1897 roku, ale 4 lata później przeniósł ją do Anglii, gdzie jej wyroby produkowane są do dziś.

Walizki, aktówki, portfele, kosmetyczki i inna galanteria wytwarzana jest ręcznie ze specjalnie hartowanej płyty pilśniowej i z najwyższej jakości skór. Globe-trotter to jedna z ulubionych marek bagażu międzynarodowej elity, ale wyjątkowo głośno o niej ostatnio, a to z okazji premiery Skyfall, nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Specjalnie zaprojektowane akcesoria Globe-trotter pojawiają się w filmie, a klienci mogą kupić produkt z inspirowanej Bondem limitowanej kolekcji w eleganckiej czerni, w której znalazły się m.in. walizka, aktówka i portfel.

Cena: walizka Stabilist z limitowanej kolekcji Skyfall (dostępnych jest tylko 100 egzemplarzy) kosztuje 5 000 funtów, około 26 000 zł

Dostępne w internetowym sklepie firmowym

 • Niedz., 18-11-2012 loki
  NIe zdawalam sobie sprawy ,ze można marzyc o walizce. teraz bede.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-11-2012 Gość
  przepięknie wykonane
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-12-2012 Gość
  Wszystkie fanki zakupów i wyprzedaży zapraszamy do wzięcia udziału w wyjazdach "zakupy i zwiedzanie". Nowość na rynku!! Zaplanowane terminy wyjazdów do Berlina, Londynu i Barcelony. Poza wyprzedażami skorzystacie z oferty wiosek outletowych położonych w okolicy tych miast. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.drogiibezdroza.pl/in…
  ZAPRASZAMY!!!
  Odpowiedz Zgłoś