Marta Grycan ładnie pachnie, czyli jak zostać najlepiej ubraną gwiazdą roku

119 Komentarzy
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 13-02-2012

Marta Grycan na pewno ładnie pachnie i ma nawilżone ciało. Tak projektant mody Dawid Woliński tłumaczył przyznany synowej właściciela lodowego imperium tytuł najlepiej ubranej gwiazdy roku 2011. Wspomniał jeszcze o dużym biuście i wielkiej pupie. O ubraniu nie wspominał.

Tytuł wywołał lawinę komentarzy. Taka Socha na przykład na wyróżnienie musiała ciężko pracować cały rok. Marcie wystarczyło kilka tygodni intensywnego pozowania na sponsorskich ściankach. Ot pod koniec roku na salonach pojawiły się trzy panie pokaźnych rozmiarów, którym zamarzyła się gwiazdorska kariera. Marzenie widać urzekło media, które z niesłychanym entuzjazmem zaczęły komentować każde wyjście Grycanek. A było co komentować. Marta, Wiktoria i Weronika bywają bowiem bardzo chętnie. Do tego za każdym razem śmiało prezentują swoje wdzięki, udowadniając, że każdy może wcisnąć się w bandażową sukienkę Herve Leger, a lateksowe kozaki do połowy uda można naciągnąć nie tylko na chude i długie nogi Anji Rubik. Nie było w ostatnich miesiącach takiej imprezy, pokazu mody, otwarcia sklepu czy premiery kolekcji, na których nie pojawiłaby się stylowa trójka.  

Słychać było co prawda głosy krytyki, że to kpina jakaś, że nie wystarczy nałożyć na siebie najdroższej kreacji z nowych kolekcji zachodnich domów mody, by uchodzić za wyrocznię mody i stylu. Albo, że promowanie 15-latki w tak wyzywającym makijażu i stylizacjach, może nienajlepiej świadczy o jej matce. Ale głosy zostały szybko uciszone, a na pierwszym planie zostały komentarze o „apetycznym dekolcie”, „ciele dobrej jakości” i doskonale podkreślonej talii.

Hołubione przez jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce Grycanki pną się na gwiazdorski szczyt. Pachnące, nawilżone i w blaskach fleszów. Żeby było jasne, nie mamy nic przeciwko puszystym paniom. Wręcz przeciwnie, trzymamy kciuki za pozytywny wpływ rodziny Grycan na wychudzoną branżę mody. Rozumiemy kobiety, które rozpaczliwie poszukują ciekawego i stylowego ubrania w rozmiarze XXL i często skazywane są przez dyskryminujący otyłość rynek na bezkształtne worki. Zastanawia nas natomiast wiarygodność tak zwanych autorytetów mody i śmiemy wątpić w szczerość ich opinii. No bo skoro „najważniejszy polski stylista” i „jeden z najlepszych polskich projektantów mody” oraz grono „ekspertów” poważnej stacji telewizyjnej przyznaje tytuł najlepiej ubranej gwiazdy roku za nawilżenie skóry, dużą pupę i naciągnięcie na siebie obcisłej mini sukienki „full obciach” (cytujemy za wspominanym już projektantem), to chyba sami nie wiemy, o co z tym tytułem chodzi.

A jak nie wiadomo o co chodzi…

I tak rozmyślając, z utęsknieniem czekamy, aż rozpocznie się sezon na lody.

Zdjęcia: Forum

AW

 • Czw., 09-02-2012 Gość
  one z wyglądu już śmierdzą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 andy londyn
  chyba na stół się szykują?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  ani to gwiazda, ani nalepeij ubrana, jak mozna! takie cielsko wbite w obcisle mini , to nie jest klasa!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  Dezodorant Makrel ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  wygladaja jak tanie dzi...ki dla fetyszystow, ktoryz uwielbiaja tluszcz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  jeszcze tu ich brakowało w sumie pączki ładnie pachną
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  Musi sporo litrów "dikałonu" wylać na swoje obszary, bo przecież pot w tych fałdach śmierdzi niemożliwie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 tubylec
  jak to Czesio mówił... ładnie pachniesz - jak kiełbaska ha ha ha
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 karo
  Dziękuję za ten artykuł! Wreszcie ktoś napisał prawdę, gratuluję odwagi, bo patrząc na zachowanie niektórych ludzi z show biznesu można wywnioskować, że pieniądze rodziny G zabrały im resztki zdrowego rozsądku... a chęć zysków skłania do mówienia o "ładnym zapachu"... żenada
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 kaszanka
  A cóż to za kaszaloty >>??? Grube parówy !?
  Gwiazdy? Pierwszy raz widzę..
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 12