Marta Grycan ładnie pachnie, czyli jak zostać najlepiej ubraną gwiazdą roku

119 Komentarzy
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 13-02-2012

Marta Grycan na pewno ładnie pachnie i ma nawilżone ciało. Tak projektant mody Dawid Woliński tłumaczył przyznany synowej właściciela lodowego imperium tytuł najlepiej ubranej gwiazdy roku 2011. Wspomniał jeszcze o dużym biuście i wielkiej pupie. O ubraniu nie wspominał.

Tytuł wywołał lawinę komentarzy. Taka Socha na przykład na wyróżnienie musiała ciężko pracować cały rok. Marcie wystarczyło kilka tygodni intensywnego pozowania na sponsorskich ściankach. Ot pod koniec roku na salonach pojawiły się trzy panie pokaźnych rozmiarów, którym zamarzyła się gwiazdorska kariera. Marzenie widać urzekło media, które z niesłychanym entuzjazmem zaczęły komentować każde wyjście Grycanek. A było co komentować. Marta, Wiktoria i Weronika bywają bowiem bardzo chętnie. Do tego za każdym razem śmiało prezentują swoje wdzięki, udowadniając, że każdy może wcisnąć się w bandażową sukienkę Herve Leger, a lateksowe kozaki do połowy uda można naciągnąć nie tylko na chude i długie nogi Anji Rubik. Nie było w ostatnich miesiącach takiej imprezy, pokazu mody, otwarcia sklepu czy premiery kolekcji, na których nie pojawiłaby się stylowa trójka.  

Słychać było co prawda głosy krytyki, że to kpina jakaś, że nie wystarczy nałożyć na siebie najdroższej kreacji z nowych kolekcji zachodnich domów mody, by uchodzić za wyrocznię mody i stylu. Albo, że promowanie 15-latki w tak wyzywającym makijażu i stylizacjach, może nienajlepiej świadczy o jej matce. Ale głosy zostały szybko uciszone, a na pierwszym planie zostały komentarze o „apetycznym dekolcie”, „ciele dobrej jakości” i doskonale podkreślonej talii.

Hołubione przez jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce Grycanki pną się na gwiazdorski szczyt. Pachnące, nawilżone i w blaskach fleszów. Żeby było jasne, nie mamy nic przeciwko puszystym paniom. Wręcz przeciwnie, trzymamy kciuki za pozytywny wpływ rodziny Grycan na wychudzoną branżę mody. Rozumiemy kobiety, które rozpaczliwie poszukują ciekawego i stylowego ubrania w rozmiarze XXL i często skazywane są przez dyskryminujący otyłość rynek na bezkształtne worki. Zastanawia nas natomiast wiarygodność tak zwanych autorytetów mody i śmiemy wątpić w szczerość ich opinii. No bo skoro „najważniejszy polski stylista” i „jeden z najlepszych polskich projektantów mody” oraz grono „ekspertów” poważnej stacji telewizyjnej przyznaje tytuł najlepiej ubranej gwiazdy roku za nawilżenie skóry, dużą pupę i naciągnięcie na siebie obcisłej mini sukienki „full obciach” (cytujemy za wspominanym już projektantem), to chyba sami nie wiemy, o co z tym tytułem chodzi.

A jak nie wiadomo o co chodzi…

I tak rozmyślając, z utęsknieniem czekamy, aż rozpocznie się sezon na lody.

Zdjęcia: Forum

AW

 • Czw., 09-02-2012 Marcello
  I baaaaaaaaaaaardzo dobry art. Grycanki to nieporozumienie roku 2011!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  O co chodzi? O kase,o kase.Woliński i Jacyków sie sprzedali i to wszystko.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  może i ładnie, do póki się nie spoci
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 jjjj
  ale gwiazdy z jakiego powodu .... ??? Mają jakiś talent ???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  tak talent jedzenia
  jjjj (Czw., 09-02-2012) napisał:

  ale gwiazdy z jakiego powodu .... ??? Mają jakiś talent ???

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 gość
  Akceptuję i szanuję puszyste panie, gdyż nie wszystkie osoby muszą być rozmiaru 38.Z notatek,które ukazują się w prasie wynika ,że za pieniądze można wszystko kupić i być w świetle reflektorów.Tylko,czy to powinno nas interesować?Oglądać i fascynować się zakłamaniem i fałszem ze strony mediów? Współczuję tym kobietą..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 cyrano
  takich więcej to są Kobiety!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  przez takie portale jak ten promowane są takie pseudo gwiazdy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  "Marta Grycan ładnie pachnie, czyli jak zostać najlepiej ubraną gwiazdą roku" - jaka z tej Pani gwiazda?! Co takiego osiągnęła? Mam wrażenie,ze w naszym kraju wystarczy mieć kasę i dwa razy pokazać się na jakiejś głośniej imprezie,żeby zasłużyć na miano gwiazdy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  No tak, a my wszyscy czytamy, komentujemy i robimy w internecie reklamę , a może są to tak niedowartościowane osoby,że taka reklama ich dowartościowuje.Ciekawi mi, czy mają jakiś pomysł na ciekawsze życie?
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 12