Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

266 Komentarzy
4 Zdjęcia
Wtorek, 06-03-2007

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Marta Kaczyńska, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wzburzyła nieco opinię publiczną decyzją o rozwodzie ze swoim mężem i ojcem dziecka oraz związkiem z synem działacza SLD. Mnie jednak bardziej zdumiewa torebka, z którą Kaczyńska się obnosi.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Każdy, kto ma odrobinę wiedzy o modzie, rozpozna dwie złożone litery F, logo znanej włoskiej firmy Fendi. Ale w wersji oryginalnej logo nie jest tak spłaszczone - przeciwnie, jest pionowe, litery są długie i smukłe, co łatwo sprawdzić, patrząc na modele z tego sezonu, jak choćby Zucca Hobo (cena: $1 040, czyli nieco ponad 3 000 zł).

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Może Marta Kaczyńska ma jakiś nietypowy model? Nie, jednak nie. Najbardziej podobna torebka, jaką znalazłam, też ma pionowe logo - nie zmieniło się ono od roku 1965, kiedy zaprojektował je dla marki Karl Lagerfeld. Ten klasyczny, prostokątny, duży model wykończony jest skórą, ma rączki regulowanej długości. Cena w sklepie internetowym Styledrops - $791, czyli jakieś 2 380 zł.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Z pewnością jednak nie jest to ta sama torebka. Marta Kaczyńska obnosi się z podróbką. Mogłabym to od biedy zrozumieć, widząc starszą panią, która kupiła na straganie torbę na zakupy (bo i tam widywane są siatki drukowane w słynne loga), ale młoda, wykształcona kobieta, która wie, że fotoreporterzy tylko czekają na jej zdjęcie, nie powinna popełniać takich błędów. Tym bardziej, że jest córką prezydenta. Czy jej ojciec byłby zadowolony, wiedząc, że córka pośrednio finansuje działalność grup przestępczych? Jednym z ich głównych źródeł dochodu jest od kilku lat produkcja i dystrybucja podrabianych dóbr - dodatków, ubrań, okularów, piór i innych tego rodzaju przedmiotów.

AMG

 • Pn., 12-04-2010 patriotka
  Zastanówcie się teraz ludzie jakie bzdury wypisywaliście o tej biednej dziewczynie i jej rodzicach?! Co was obchodzi to jak i w co się ubiera? Czy fakt że była córką prezydenta i kupiła jakąś głupią torebkę daje wam prawo żeby ją osądzać i szykanować?! Skąd ta nienawiść i pycha? Jaka tragedia spotkała parę prezydencką, jak bardzo trzeba współczuć Marcie straty rodziców w tak przerażających okolicznościach ;( Łącze się w bólu z nią i jej rodziną, oraz rodzinami wszystkich tragicznie zmarłych w katastrofie samolotu w Smoleńsku [*]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-04-2010 Natalia K.
  Ale po co robić takie "hallo" wokół tego co nosi Marta Kaczyńska, z kim się rozwodzi a z kim nie? ;p To że ma sławnego ojca nie znaczy że jest kimś zupełnie innym, obcym ;p Normalna kobieta, a to że stać ją na drogą torebkę? i co z tego? ;p może zarobiła na nią, lub dostała w prezencie- czy to ważne? Czy za każdym razem jak ktoś stanie się sławny bądź ma kogoś bliskiego na wysokim stanowisku państwowym, będzie musiał ubierać się wręcz na przecenach etc. by tylko ktoś przypadkiem nie podejrzewał jej/jego o coś naprawdę "strasznego"?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-04-2010 gość
  "odskok od pluga manifestuje metkami" ...ale ladnie powiedziane...

  magda123456 (Poniedziałek, 05-03-2007) napisał:  i co z tego?? podniecanie się markami jest dla mnie chore iżenujące. Mi sie podoba taki wzorek, ale nie zamierzam kupowac sobie torebki za pare tyś. bo to zwyczajne snobstwo i brak szaunku dla pieniądza. Moze ona ma podobne zdanie?? Może nie należy do tej "elitki" która swój odskok od pługa manifestuje metkami?? może ona nie przejmuje się tym , co gadaja inni? za to dla niej super wielki +

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-04-2010 gość
  zenujacy jestes... a czy to ma jakas roznice?? Czy ona musi sie ubierac tak zeby wam przypasc do gustu? Ludzie. zastanowcie sie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-04-2010 gość
  Bzdura. Byłaby to podróbka, gdyby wzór był identyczny a produkt nie byłby autentycznym produktem fabryki Fendi. Jeśli jest to inny wzorek, nawet podobny - nie narusza praw autorskich. Samochody są podobne, motocykle, rowery i wiele innych sprzętów które używamy. To nie znaczy że skoda jest podróbką fiata bo tez ma 4 koła, kierownicę i silnik
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-04-2010 gość
  idiots. that bag is from sisley.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-04-2010 bizarz
  Autorka tekstu chyba upadła na głowę. I to ze dwa razy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-04-2010 macie w głowach sieczkę
  co to za pierdoły? żenada.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-04-2010 gość
  o żesz dziadu jeden....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-04-2010 gość
  AMG-cieszę się że stać Cię na torebki rzędu 2000-3000tys.zł,szczególnie że na świecie panuje głód i brakuje na podstawowe rzeczy,zdechnij AMG;-)może wtedy będzie Ci do śmiechu i sarkazmu.Marto,jestem z Panią całym sercem,Kondolencje,Pozdrawiam,Zofia
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 22 23 24 25 26