Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

266 Komentarzy
4 Zdjęcia
Wtorek, 06-03-2007

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Marta Kaczyńska, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wzburzyła nieco opinię publiczną decyzją o rozwodzie ze swoim mężem i ojcem dziecka oraz związkiem z synem działacza SLD. Mnie jednak bardziej zdumiewa torebka, z którą Kaczyńska się obnosi.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Każdy, kto ma odrobinę wiedzy o modzie, rozpozna dwie złożone litery F, logo znanej włoskiej firmy Fendi. Ale w wersji oryginalnej logo nie jest tak spłaszczone - przeciwnie, jest pionowe, litery są długie i smukłe, co łatwo sprawdzić, patrząc na modele z tego sezonu, jak choćby Zucca Hobo (cena: $1 040, czyli nieco ponad 3 000 zł).

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Może Marta Kaczyńska ma jakiś nietypowy model? Nie, jednak nie. Najbardziej podobna torebka, jaką znalazłam, też ma pionowe logo - nie zmieniło się ono od roku 1965, kiedy zaprojektował je dla marki Karl Lagerfeld. Ten klasyczny, prostokątny, duży model wykończony jest skórą, ma rączki regulowanej długości. Cena w sklepie internetowym Styledrops - $791, czyli jakieś 2 380 zł.

Marta Kaczyńska i jej podróbka Fendi

Z pewnością jednak nie jest to ta sama torebka. Marta Kaczyńska obnosi się z podróbką. Mogłabym to od biedy zrozumieć, widząc starszą panią, która kupiła na straganie torbę na zakupy (bo i tam widywane są siatki drukowane w słynne loga), ale młoda, wykształcona kobieta, która wie, że fotoreporterzy tylko czekają na jej zdjęcie, nie powinna popełniać takich błędów. Tym bardziej, że jest córką prezydenta. Czy jej ojciec byłby zadowolony, wiedząc, że córka pośrednio finansuje działalność grup przestępczych? Jednym z ich głównych źródeł dochodu jest od kilku lat produkcja i dystrybucja podrabianych dóbr - dodatków, ubrań, okularów, piór i innych tego rodzaju przedmiotów.

AMG

 • Pn., 05-03-2007 gość
  to są prości ludzie przecież, matka zasuwa z reklamówą a córcia z torebką z bazarku....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  po pierwsze mam pytanie, dlaczego osoba która pisała ten "artykuł" nie podpisała się z imienia i nazwiska? Czyżby się czegoś bała? Po drugie, autorka tegoż newsu muszę stwierdzić jest kompletnie ślepa, albo szuka taniej sensacji. Bo torebka Marty Kaczyńskiej a torebka Fendi są całkowicie inne, wzory (zresztą sama autorka wspomniała) na Marty torebce są poziome, a na oryginalnej Fendi pionowe, więc...więc to dowodzi faktu, że jest to inny wyrób, innej marki, a nie podróbka. Bo z tego co mi wiadomo podróbki robi się tak, żeby były identyczne jak oryginały, a ta torebka ma choćby wzory inne oraz wykończenie rączki. Jak widać w "oryginale" idzie od rączej pasek w dół, Marta tego nie ma. Więc? Cóż pani autorki szukająca taniej sensacji, skompromitowała się pani. A i jeszcze jedno...podróbka a wzorowanie się na innej marce to co innego, niech pani o tym na przyszłość pamięta.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  żenada. artykuł i torebka.
  Beznadziejne. I ta markowa i ta "podróbka"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 Mandii
  no widać widać.... kolejny dowód na to jak ta rodzinka jest beznadziejna..:/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  gość (Poniedziałek, 05-03-2007) napisał:  po pierwsze mam pytanie, dlaczego osoba która pisała ten "artykuł" nie podpisała się z imienia i nazwiska? Czyżby się czegoś bała? Po drugie, autorka tegoż newsu muszę stwierdzić jest kompletnie ślepa, albo szuka taniej sensacji. Bo torebka Marty Kaczyńskiej a torebka Fendi są całkowicie inne, wzory (zresztą sama autorka wspomniała) na Marty torebce są poziome, a na oryginalnej Fendi pionowe, więc...więc to dowodzi faktu, że jest to inny wyrób, innej marki, a nie podróbka. Bo z tego co mi wiadomo podróbki robi się tak, żeby były identyczne jak oryginały, a ta torebka ma choćby wzory inne oraz wykończenie rączki. Jak widać w "oryginale" idzie od rączej pasek w dół, Marta tego nie ma. Więc? Cóż pani autorki szukająca taniej sensacji, skompromitowała się pani. A i jeszcze jedno...podróbka a wzorowanie się na innej marce to co innego, niech pani o tym na przyszłość pamięta.


  widać zwolennicy kaczek sie znaleźli:( niestety..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość

  TO BYLO DOBRE HEHEHE :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 monius
  czego wy chcecie, jest tak samo światowa jak cały jej ród. Pewnie kupiła pierwszą lepszą torebkę "bo była ładna i tania" i teraz bedzie ją nosić do końca jej albo torebki. Nie spodziewałam sie niczego innego po pannie z tak zacnej rodziny. Wbrew pozorom wykształcenie nie dodaje ani klasy, ani szyku ani obycia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Zgadzam się że torebki są od siebie zupełnie różne.A poza tym czy córka prezydenta musi znać się na modzie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  no juz przezsady, ma torebke w jakims tam wzorek wiec po co sie doszukiwac w tym czegos glebszego ?? :|
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-03-2007 gość
  Ta torebka która ma na zdjęciu córka prezydenta jest zupełnie inna niż "orginał" wię jest to szukanie czegoś tam gdzie tego niema...........
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6 ... 27