Martin Scorsese dla Chanel

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 21-02-2010

Martin Scorsese dla Chanel

Martin Scorsese dołączył do grona reżyserów współpracujących ze światem wielkiej mody. Jeden z najwybitniejszych twórców kina pracuje nad filmem reklamowym Chanel.

Telewizyjna reklama dotyczy nowego męskiego zapachu, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień. W nakręconym w Nowym Jorku filmie zagra francuski aktor Gaspard Ulliel, który został twarzą nowości. Nazwa i wszelkie szczegóły dotyczące nowego flakonu trzymane są w tajemnicy.

Dom mody Chanel kontynuuje tym samym współpracę z największymi nazwiskami kinematografii. Dla marki pracował już Baz Luhrmann, który w roli głównej obsadził Nicole Kidman oraz Jean-Pierre Jeunet filmujący Audrey Tatou. Wygląda na to, że po pięknych kobiecych obrazach przyszedł czas na męskie kino akcji.

AW

 • Niedz., 21-02-2010 gość
  booosko XD już nie mogę doczekać się żeby to zobaczyć! Martin jest fantastycznym reżyserem a Gaspard wspaniałym aktorem i naprawdę przystojnym facetem - z tego wyjdzie kapitalny mix :*
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-02-2010 gość
  czekamy! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-02-2010 gość
  tak jak piekne reklamy dla belveder ( były wydarzeniem artystycznym na zachodzie w PL nikt o tym nie słyszał choć wódke robi się na Żyrardowie )
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-04-2010 zapraszam:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-03-2013 Bzik
  Gaspard jest boski!!!
  Odpowiedz Zgłoś