Mary Cohr – pielęgnacja okolic oczu kontra słońce

1 Komentarz
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 29-08-2011

Mary Cohr – pielęgnacja okolic oczu kontra słońce

O ile uniwersalnych kosmetyków przeciwsłonecznych do twarzy lub ciała jest na rynku naprawdę dużo, to poszukując preparatu bardziej wyspecjalizowanego - skutecznie chroniącego delikatne okolice, nie mamy już tak okazałego wyboru.

Wśród takich preparatów znalazł się przeciwzmarszczkowy krem ochronny do pielęgnacji okolic oczu, SPF30 Sun Protection Cream Anti-Ageing Eye Contour (Cena: 175 zł, 15 ml) marki Mary Cohr. Oprócz wysokiego filtra, zawiera kwas hialuronowy, który wygładza i nawilża skórę.

Kosmetyk stworzy idealny duet z przeciwzmarszczkowym kremem ochronnym do twarzy, SPF15 Age Signes Defence Face Cream (Cena: 160 zł, 50 ml). Jego zaletą jest wielokierunkowe działanie, zawartość kwasu hialuronowego, Koncentratu Życia Komórkowego, aktywatora melaniny (przyspieszaj powstawanie złotej opalenizny) a także filtrów mineralnych.

Jeżeli dodatkowo słońce powoduje zmęczenie oczu, efekt ciężkich powiek i opuchliznę, wypróbuj również drenujący żel na okolicę oczu, Eye Fresh (Cena: 138 zł, 15 ml). Kosmetyk zawiera m.in. ekstrakt z czereśni, Caffeine i ekstrakt z mikroalg Dermochlorella, które przeciwdziałają zatrzymywaniu wody, pobudzają mikrocyrkulację, dodają spojrzeniu świeżości i energii.

Do kupienia w autoryzowanych salonach kosmetycznych Mary Cohr. Adresy tu.

Mary Cohr – pielęgnacja okolic oczu kontra słońce

AG