Marynarka Rage Age by Czapul

15 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 26-11-2010

Marynarka Rage Age by Czapul

Rafał Czapul zna się na modzie męskiej jak mało kto w Polsce. Projektant Vistuli zrobił dla niej 14 kolekcji sezonowych, przyczyniając się mocno się do wskrzeszenia i odnowienia marki. Czapul odszedł z firmy w 2008 roku, by kontynuować tworzenie męskiej mody już na własną rękę i rachunek.

Rage Age jest połączeniem wcześniejszych doświadczeń z artystyczną przeszłością projektanta. Sporo tu eksperymentów, zwłaszcza jeśli chodzi o zestawienia. Siła tych projektów tkwi w ich zmienności w zależności od stylizacji. Garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze, kurtki, dżinsy, koszule – wszystko z powodzeniem sprawdza się zarówno na oficjalnym spotkaniu, jak i przyjęciu u znajomych. Kwestia jak połączymy poszczególne elementy.

Tak jest również w przypadku prezentowanej na zdjęciach marynarki. Szykowny welur w głębokich odcieniach brązu i granatu elegancko prezentuje się na męskiej sylwetce. Perfekcyjne krawiectwo i troska o najmniejszy detal czynią z ubrania trafioną inwestycję w garderobę.

Cena: 1 499 zł
Kupisz w salonach Rage Age. Adresy tutaj.

Marynarka Rage Age by Czapul

AW

 • Wt., 07-12-2010 gość
  super!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-12-2010 gość
  A to też ładne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-12-2010 gość
  marynarki z dobrego aksamitu są świetne na wieczorowe wyjścia, te wyglądają 1 klasa,muszę odwiedzić Rage Age!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-11-2011 rafal
  nareszcie !!! gratuluje pomysły projaktantowi i inwestorowi, absolutna marka premium z rewelacyjnymi ubraniami dla modnych panów... nie macie się czego wstydzić, ba... jeśli utrzymacie jakość to wróżę wam świetną przyszłość
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 30-08-2013 Gość
  Wreszcie krawiectwo,gratuluję.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2