Masaż tajski stóp Dr Irena Eris

21 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 25-08-2009

Masaż tajski stóp Dr Irena Eris

Skutecznie usuwa uczucie „ciężkich nóg” i pozwala na pozbycie się napięcia wywołanego stresem.

Masaż tajski jest formą tradycyjnej medycyny stosowanej przez mnichów z tajlandzkich świątyń. Jest to intensywny masaż uciskowy punktów reflektorycznych na stopach wraz z masażem podudzi. Wykonywany jest dłońmi i przy pomocy specjalnej pałeczki z drewna różanego, dzięki której terapeuta dociera głębiej do stref energetycznych. Do masażu wykorzystuje się ciepły olejek ziołowy.

Olejek zawiera ekstrakty ziół łagodzące ból, poprawiające krążenie krwi i limfy oraz redukujące napięcie mięśni. Masaż odczuwa się jako bardzo mocny, a nogi bezpośrednio po nim sprawiają wrażenie zmęczonych, co jest prawidłowym objawem. Szybko jednak zmęczenie znika i pojawia się uczucie lekkości i głębokiego odprężenia. Masaż trwa około 50 minut.
 
Cena: 120 zł

http://www.DrIrenaErisSpa.com

MK

  • Śr., 28-04-2010 kurs masaz tajski
    zacheceni sukcesem tajskiego masazu stop wsrod klientow, a takze idac na rosnacej fali popularnosci masazy orientalnych i tajskich w spa, instytutach kosmetycznych i gabinetach masazu, oba flagowe polskie spa (w krynicy zdroju i w ostrodzie) planuja sprowadzic w tym roku masazystow z tajlandii, do wykonywania innych masazy tajskich (tajskiego klasycznego i tajskiego masazu stemplami ziolowymi), jak i masazu indonezyjskiego, balijskiego.

    chodzi o zapewnienie najwyzszego poziomu i autentycznosci zabiegow, wykonywanych przez masazystow z wieloletnim doswiadczenie tylko w tych technikach - jako ze w polsce bardzo niewielu masazystow juz specjalizuje sie tylko w tych zabiegach.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3