Maskara Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 05-08-2011

Maskara Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks

Kolejny tusz do rzęs Helena Rubinstein, Lash Queen Fatal Blacks, ubrano w skórę węża. Inspiracją dla stworzenia tego szlachetnego, niemal biżuteryjnego opakowania był pyton – symbol transformacji i wiecznej odnowy.

Co kryje się w jego wnętrzu? Przede wszystkim specjalna, potrójnie profilowana szczoteczka, która maksymalizuje efekt otwartego oka - podkreśla rzęsy na zasadzie „liftingu”, precyzyjnie je rozdziela i nadaje efekt pogrubienia docierając do wszystkich, nawet najkrótszych rzęs w wewnętrznym kąciku oka.

Wrażenie potęguje formuła ultra-grip, pozwalająca na natychmiastowe zwielokrotnienie i podniesienie rzęs już po pierwszej aplikacji. Głębokie kolory nadają spojrzeniu intrygujący wyraz, a do wyboru są aż trzy:

01 Noir Magnetique - magnetyczna czerń
02 Brun Hypnotique - hipnotyczny odcień brunatny
03 Bronze Captivant - przykuwający brąz

Cena: 145 zł (7,5 g)

Do kupienia w perfumeriach Douglas, także online.

Maskara Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks

AG

 • Pt., 05-08-2011 gość
  te maskary są zajbiste.najlepsze razem z lancome.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-08-2011 gość
  dobry tusz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 07-08-2011 alex1106
  " szczególny rodzaj seksu "
  zobacz na http://seksoot.com/news/spec-a.…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-08-2011 Vira
  Wielką przyjemnością jest móc używać życia wzłaszcza jeśli stać nas na luksus i wszystko co najlepsze , niestety nawet takie przyjemności na wieść o chorobie nie pomagają w zaakceptowaniu informacji zwłaszcza jak jest to złośliwy nowotwór, dowiedzieć się strasznie, a nie dowiedzieć się niebezpiecznie, radzę wszystkim poczytać - http://sites.google.com/site/45… - i odnieść się do tego poważnie...
  Odpowiedz Zgłoś