Masque Froid Hydratant 92 Maria Galland Paris

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 14-05-2009

Masque Froid Hydratant 92 Maria Galland Paris

Marka Maria Galland Paris swój początek ma w paryskim mieszkaniu pomysłodawczyni firmy. Maria Galland przyjmowała na prywatne „konsultacje” oferując kobietom zabiegi i produkty dokładnie dostosowane do ich potrzeb. Takie indywidualne podejście szybko zyskało sobie sławę i doprowadziło do powstania laboratoriów badawczych i regularnej produkcji. Później był Instytut Piękna na Rue Chateaubriand i w końcu podbijanie rynków zagranicznych.

Zimna maska nawilżająca Masque Froid Hydratant 92 to intensywnie odświeżający produkt na twarz, szyję i dekolt. Maska wyraźnie poprawia koloryt skóry, a jej orzeźwiający zapach grejpfruta relaksuje i poprawia samopoczucie. Wysoko skoncentrowany kompleks nawilżający wygładza skórę i zmniejsza zmarszczki spowodowane wysuszeniem. Thalasfery MG wypełnione kolagenem morskim i witaminami A+E zapewniają natychmiastowe i przedłużone nawilżanie. Kwas hialuronowy zmiękcza, a glukozaminoglikany wzmacniają i nadają twarzy zdrowego kolorytu.

Kosmetyk dzięki swoim chłodząco – pielęgnującym właściwościom świetnie się sprawdza zwłaszcza latem, po przebywaniu na słońcu.

Cena: 160 zł (75 ml)

Adresy autoryzowanych salonów znajdziesz tutaj.

http://www.mariagalland.pl/

Masque Froid Hydratant 92 Maria Galland Paris


 

AW

  • Czw., 14-05-2009 gość
    brzmi cudonie ale ciekawe jak jest naprawde czy jakosc warta ceny
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 14-05-2009 gość
    Świetne kosmetyki warte tej ceny
    Odpowiedz Zgłoś