Mechaniczne lalki Tima Walkera – bajkowa sesja we włoskim Vogue

1 Komentarz
14 Zdjęć
Sobota, 29-10-2011

Właśnie dzięki takim sesjom zdjęciowym włoska i francuska edycja magazynu Vogue plasuje się w czołówce międzynarodowych wydań biblii mody.

Mechaniczne lale są dziełem Tima Walkera – mistrza bajkowych, odrealnionych fotografii. W role lalek wcieliły się Audrey Marnay i Kirsi Pyrhonen ubrane w kreacje z kolekcji Louis Vuittin, Alberta Ferretti, Emilio Pucci, Dior, Bottega Veneta, Kenzo i Stella McCartney. Ubrania zestawiono z rozmaitymi mechanizmami i teatralnym makijażem. Nie zabrakło charakterystycznego dla Walkera, malarskiego romantyzmu i intrygi. Stylistyczna ekstrawagancja i perfekcja wykonania zachwycają. Mechaniczne pozy i spojrzenia lalek-modelek doskonale balansują na granicy, urzekają pięknem, ale drażnią i niepokoją jednocześnie.

Sesję można oglądać w październikowym numerze włoskiego Vogue’a. Uzupełnieniem zdjęć jest krótki film pokazujący kulisy sesji.

My jesteśmy oczarowani. A Wy? Co sądzicie o mechanicznych lalach Tima Walkera i tego typu sesjach mody?

AW

  • Sob., 29-10-2011 ewa
    Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) a wszystko dzieki diecie zakupionej na allegro u uzytkownika marbar79
    polecam a komentarze mowia same za siebie...
    http://allegro.pl/listing.php/u…
    Odpowiedz Zgłoś