Metamorfozy gwiazd: Anne Hathaway

2 Komentarze
46 Zdjęć
Czwartek, 13-12-2012

Zakochali się w niej fani młodzieńczego looku, o którym już dawno zapomniano w Hollywood. Anne Hathaway z porcelanową cerą i dużymi brązowymi oczami prezentuje naturalny styl, który niezmienne czaruje od jej debitu na szklanym ekranie.

Jako nastolatka nie była typem buntowniczki, a raczej koleżanki z sąsiedztwa. Zawsze odpowiednio dobrane kreacje i nienagannie wystylizowane długie włosy były znakiem rozpoznawczym Hathaway. Na co dzień wybierała casualowy standard czyli dżinsy i t-shirt, ale zawsze z dodatkowym i wyróżniającym akcentem – ciekawą, skórzaną torebką czy oryginalnym szalikiem.

Kariera Anne nabrała tempa po filmie Diabeł ubiera się u Prady, dzięki któremu z gwiazdeczki awansowała na stylową gwiazdę Hollywoodu. Nigdy przesadnie wychudzona, lubi eksponować atuty swojego ciała, długą szyję i dekolt. Szerokie biodra zazwyczaj tuszuje zwiewnymi sukienkami, choć pozwala sobie także na obcisłe, ołówkowe spódnice i suknie. Na czerwonym dywanie doskonale prezentuje się w sukniach od Valentino, Armaniego, Toma Forda czy Atelier Versace.

Posągowa Anne lubi klasyczną czerń, ale także wyraziste kolory jak czerwień, błękit czy pomarańcz. Do tego nosi klasyczne długie lub półdługie fryzury nieodwracające uwagi od stroju. Ostatnio, za sprawą roli w Nędznikach, ma bardzo krótkie włosy, w których również jest jej do twarzy.

Naturalna elegancja i świeżość stylu Hathaway to jej wielki atut, dzięki któremu podbiła kapryśny świat filmu i mody.

MB

  • Czw., 13-12-2012 krejzolka
    Pięknej kobiecie we wszystkim jest dobrze.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 14-12-2012 dexter
    Mi się nie podoba, jej gra aktorska jest też na słabym poziomie
    Odpowiedz Zgłoś