Metamorfozy gwiazd: Miranda Kerr

1 Komentarz
52 Zdjęcia
Wtorek, 18-12-2012

Od kiedy dołączyła do drużyny Aniołków Victoria’s Secret, świat mody oszalał na jej punkcie. Miranda Kerr jest jedną z najczęściej fotografowanych modelek, a stroje, które nosi na światowych imprezach jak i na co dzień, są komentowane w modowych magazynach.

Na czym polega klucz do stylu tej australijskiego „aniołka”?  Przede wszystkim na prostej i niewymagającej estetyce, która może spodobać się nie tylko dziewczynom, ale także dojrzałym kobietom i przede wszystkim matkom.

Miranda zaczynała karierę jako 13-latka i zawsze starała się czuć wygodnie i naturalne. Być może dlatego lubi nosić niezobowiązujące, klasyczne ubrania. Dżinsy w zestawach z t-shirtami, luźnymi topami lub koszulami to jej znak rozpoznawczy. Zawsze pamięta także o dodatkach. Skórzane torby, kapelusze czy szaliki towarzyszą jej na co dzień. Swój dziewczęcy look zawdzięcza nie tylko uroczym dołeczkom w policzkach, ale i wyśmienitej figurze. Uwielbia ją podkreślać koktajlowymi sukienkami. Świetnie czuje się i w obcisłych, i w zwiewnych kreacjach.

Do woli przebiera w kolorystyce, nie ma bowiem takiego koloru, w którym nie byłoby jej do twarzy. Czerń zachowuje na specjalne okazje. Wtedy najczęściej pojawia się w długich sukniach takich projektantów jak Dolce & Gabbana, Herve Leger czy Roberto Cavalli.

Miranda Kerr dzięki wielu rolom, jakich podejmuje się w swojej karierze i życiu osobistym, staje się nie tylko przykładem stylowej modelki, ale także matki, którą podziwiają kobiety na całym świcie.

MB

  • Sob., 22-12-2012 Miśka
    Ładna! :D ale Orlando... ciacho!! ;3 :D
    Odpowiedz Zgłoś