Metamorfozy gwiazd: Tom Cruise

4 Komentarze
24 Zdjęcia
Poniedziałek, 12-11-2012

Thomas Cruise Mapother IV, znany jako Tom Cruise, to jedna z najjaśniej świecących gwiazd w hollywoodzkim firmamencie. Filmy, w których wystąpił, to w większości ogromne sukcesy kasowe – magazyn Empire umieścił go na 3 miejscu na liście aktorów, których filmy przyniosły największe wpływy w całej historii kina. Dzięki temu Cruise jest obecnie najlepiej zarabiającym gwiazdorem – jego gaża za Mission Impossible II wyniosła 75 milionów dolarów.

Sukces zawodowy idzie jednak w parze ze znacznie mniej udanym życiem prywatnym: trzy rozwody, jego zaangażowanie w Scjentologię, oraz dziwaczne zachowania, np. w czasie programu Oprah Winfrey, kiedy to aktor skakał na kanapie, budzą wiele kontrowersji.

Tom Cruise znany jest też ze swej próżności – ze względu na niski wzrost, aktor nosi robione na miarę buty, które dodają mu centymetrów. Wydał on też duże pieniądze u najlepszych dentystów i skorygował niezbyt atrakcyjne naturalne uzębienie, dzięki czemu dziś słynie z prawdziwie hollywoodzkiego uśmiechu.

AT

 • Pn., 12-11-2012 gość
  myślałam, że za młodu wyglądał dużo lepiej
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2012 Słoneczko
  Niestety, Tom Cruise nie jest w moim typie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2012 dexter
  Ja myślę że to że jest niski w niczym nie przeszkadza i że jest próżny z tego powodu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 Gość
  Zawsze mi się podobał
  Odpowiedz Zgłoś