Mila Kunis nową twarzą Dior

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 09-01-2012

Wygląda na to, że szefostwo paryskiego domu mody Christian Dior jest wielkim fanem „Czarnego łabędzia”. Do ekipy pięknych ambasadorek marki dołączyła Mila Kunis – nowa twarz kolekcji torebek Miss Dior. Kunis zebrała doskonałe recenzje za rolę w filmie Aronofskiego, w którym zagrała u boku Natalie Portman. Ta ostatnia promuje zapach Miss Dior Cherie.

Globalna kampania z Milą Kunis rusza w połowie stycznia. Delphine Arnault, zastępca dyrektora generalnego Dior, podkreśla ogromny talent i umiejętności aktorskie nowej ambasadorki marki. Mila przyznaje, że dopiero uczy się mody i debiutuje w nowej roli. Obie strony mają nadzieję, że to początek dłuższej współpracy.

Media zwracają uwagę, że Mila Kunis urodziła się na Ukrainie i ma żydowskie pochodzenie. Pojawiły się nawet spekulacje, że to dyskryminacja Żydów była jednym z powodów, dla których rodzina z małą Milą wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Wzmianka pojawia się oczywiście w kontekście Johna Galliano. Główny projektant domu mody Christian Dior został zwolniony w marcu ubiegłego roku, po tym jak oskarżono go o rasistowskie i antysemickie zachowanie. 

AW

 • Pn., 09-01-2012 Gość
  Taki szop, że ledwie ją poznałam. Dajcie spokój, ona jest naprawdę ładna i bez poprawek ;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-01-2012 Gość
  Gość (Pn., 09-01-2012) napisał:

  Taki szop, że ledwie ją poznałam. Dajcie spokój, ona jest naprawdę ładna i bez poprawek ;/  Fajna dziewczyna i photoshop jest rzeczywiscie u niej zbedny :) co do "zydowskiego pochodzenia" to nie spekulacje tylko jej wypowiedz, ale Mila w tym samym wywiadzie mowila rowniez ze nie nalezy do zbyt religijnych osob...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-01-2012 Gość
  jedyne co mi się nie podoba to torebki;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-01-2012 Gość
  moim zdaniem na mulgarną twarz i jest jakas taka beznadziejna!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-01-2012 Gość
  wulgarną twarz
  Odpowiedz Zgłoś