Miniwieża Sony z łączem Bluetooth

Tagi: wieża, hi-fi, Sony
8 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 19-12-2006

Miniwieża Sony z łączem Bluetooth

Firma Sony wprowadziła na rynek zestaw hi-fi oferujący możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z urządzeń przenośnych, telefonów komórkowych lub komputerów.

CMT-U1BT to pierwszy zestaw wyposażony w technologię Bluetooth, który bezprzewodowo komunikuje się z innymi urządzeniami wyposażonymi w łącze Bluetooth i umożliwia szybki dostęp do plików dźwiękowych.

Łączność bezprzewodowa jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszej wersji technologii Bluetooth, znanej pod nazwą A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Pozwala ona przesyłać muzykę strumieniowo, zamiast wysyłać pojedyncze pliki z danymi. Oznacza to, że muzykę przechowywaną w różnych urządzeniach można, będąc w domu, odtwarzać przy użyciu prezentowanego zestawu.

Oczywiście nie wszystkie telefony i komputery (nawet te ze złączem Bluetooth) są wyposażone w technologię A2DP. W ofercie Sony znajduje się też dwukierunkowy moduł A2DP, który można podłączyć praktycznie do dowolnego urządzenia takiego jak komputer, telefon, przenośny odtwarzacz CD lub zestaw głośników dźwięku przestrzennego. Ponadto zestaw CMT-U1BT jest też wyposażony w gniazdo USB.

CMT-U1BT posiada cyfrowy wzmacniacz Sony S-Master o mocy 2 x 25 W RMS. Przy budowie głośników niskotonowych użyto aluminiowych stożków i kanałów, zaś w przypadku głośników wysokotonowych do budowy zastosowano jedwab.

Cena: 1 600 zł

Miniwieża Sony z łączem BluetoothMiniwieża Sony z łączem Bluetooth

www.sony.pl

MW

 • Wt., 19-12-2006 gość
  Zestaw z wyglądu jakoś mnie się nie podoba, ale rozwiązanie
  z Bluetooth jest rewelacyjne :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-12-2006 gość
  hmmmm poprosze tate to moze na swieta juz bede miala
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-12-2006 luxus
  jakie śmieszne coś :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-12-2006 gość
  to raczej mikrowieza:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-12-2006 gość
  fajne przyda sie cos takiego ;P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-12-2006 gość
  drogi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-01-2007 gość
  technologicznie swietny pomysl, ale za ta cene mozna miec yamahe pianocraft, ktora mysle ze bedzie grala o wiele lepiej
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-01-2007 Patryk
  wszyscu tu jestescie porabani na tle tej yamahy gdzie yamaha a sony to tak jak maluch i mercedes SONY jest najlepsz firma ktora produkuje sprzet hifi a reszta to badziewia i nikt mi tu niech nie pierdoli cwele
  Odpowiedz Zgłoś