Mobile - dekoracje wnętrz

14 Komentarzy
4 Zdjęcia
Środa, 04-02-2009

Mobile - dekoracje wnętrz

Mobile, zwane także karuzelkami, stanowią w Danii tradycyjną i powszechną gałąź rękodzieła artystycznego. Te dekoracje ścienne dostępne są już w Polsce.

Zawieszone w dziecięcym pokoju będą inspirowały dziecko do swobodnej pracy wyobraźni, jednocześnie dostarczając mu zabawy, radości i wyciszenia. Dziecięce mobile wykorzystują kolory zauważalne przez dzieci już od urodzenia.

Mobile stały się nowoczesnymi dziełami sztuki wykorzystywanymi do dekoracji wnętrz za sprawą małżeństwa Flensted i ich firmy Flensted Mobiles. Z okazji narodzin swojej córki w 1954 roku wyprodukowali pierwszy model dekoracji – ruchomego bociana – który szybko zyskał uznanie poza Danią. Obecnie firma kontynuuje produkcję mobili w oparciu o nowoczesne technologie i trendy obowiązujące we wzornictwie.

Dla dorosłych mobile stanowią atrakcyjny i przyciągający wzrok element wystroju salonu, sypialni czy też łazienki. Są ergonomiczne, nie zajmują dużo miejsca, można je szybko montować lub zmieniać w zależności od nastroju i okazji.

Ceny poszczególnych modeli wahają się od 80 do 150 zł

Kupisz w sklepie Lullaby na ulicy Kruczej 17 w Warszawie.

Mobile - dekoracje wnętrz

Mobile - dekoracje wnętrz

Mobile - dekoracje wnętrz

AWP

 • Pt., 06-02-2009 gość
  gość (Czwartek, 05-02-2009) napisał:  gość (Czwartek, 05-02-2009) napisał:
  to ja już dawno takie mam :) a w ogóle to łatwo można je zrobić samemu: wystarczy kartonik, kawałek nitki i cienki patyczek. No i oczywiście pomysł :)
  Po prostu kocham takich ludzi jak ty! Zrujnowałbyś całą gospodarkę w jakimkolwiek kraju w którym byś się nie znalazł! Ty to autokolektyw. Co jeszcze potrafisz? Sam z sobą?


  haha dobry koment :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-02-2009 gość
  jedynie koniki morskie mi sie podobaja, ale stanowczo nie sa warte tej ceny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-03-2009 gość
  dokladnie 10 lat temu zrobilam takie sama - wycielam rybki z kartonu, pomalowalam i powiesilam w poczekalni do moejgo salonu - wszyscy sie zachwycali - chyba do tego wroce tym razem mam inny lepszy pomysl i ciesze sie ze go tutaj nie znalazlam ... :-P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-10-2009 gość
  To jest przepiękne. Znalazłam kiedyś takie coś w pociągu i po prostu się zakochałam. Robi wrażenie! Kapitalna sprawa, polecam!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2