Motorola Milestone

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 03-07-2010

Motorola Milestone

Najnowszy telefon Motoroli – duży, ale smukły, z pełną klawiaturą i całkiem nowym systemem.

O ile wygląd telefonów Motoroli zawsze zwracał uwagę, o tyle ich obsługa dla wielu użytkowników nie zasługiwała na miano intuicyjnej. Teraz to się zmienia – Motorola wprowadziła do swoich modeli system Android, co znacznie upraszcza obsługę. A jest z czego korzystać - MileStone XT720 to jeden z najcieńszych na świecie smart fonów. Wyposażony w dotykowy ekran i pełna klawiaturę QWERTY telefon ma też 8-megapikselowy aparat fotograficzny z ksenonową lampą błyskową, 10-ciokrotny zoom cyfrowy i kamerę HD o rozdzielczości 720p. Obsługuje aż do ośmiu otwartych okien przeglądarki jednocześnie. Przede wszystkim zaś, telefon można dopasować do swoich potrzeb, korzystając z przeinstalowanych aplikacji, jak nawigacja czy sprawdzanie skrzynek pocztowych, ale też pobierając aplikacje z Android Market.

Cena: 1 750 zł

http://www.motorola.com/milestoneXT720

MW

 • Sob., 03-07-2010 gość
  kocham! czekałam i czekałam na nową M i się doczkełam!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-07-2010 gość
  "Przede wszystkim zaś, telefon można dopasować do swoich potrzeb, korzystając z przeinstalowanych aplikacji, jak nawigacja czy sprawdzanie skrzynek pocztowych..." - tekst jak z telezakupow, gdzie w laptopach reklamuja fakt, ze mozna surfowac po internecie i ogladac filmy! o fatalnej interpunkcji nie wspomne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-07-2010 gość
  łooo, tani jest :D na pewno se kupie
  nie no, ale zajebisty ;x
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-07-2010 gość
  nareszcie, choruje na ten telefon ! Tylko cena, jak zwykle idealnie dopasowana na polskie zarobki :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-07-2010 gość
  ludzie to jest strona dla ludzi ktorzy moga sobie pozwolic na taki zakup, a nie dla osob, ktore naprawde malo zarabiaja w polsce. Coz... taki mamy kraj, ze nikt nie ma odpowiednich zarobkow do pracy ktora wykonuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-07-2010 DAWIDOS
  NO NO JAK ZA TĘ CENE NAPRAWDE WARTOTELEFON JEST ELEGANCKI I ZGRABNY MI SIĘ PODOBA
  Odpowiedz Zgłoś