Mydło do golenia L'Occitane en Provence

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 24-05-2007

Mydło do golenia L'Occitane en Provence Kto dziś śpiewa przy goleniu? Kto używa brzytwy i pędzla? Komu starcza na to cierpliwości? Maszynki, żele i pianki są oczywiście bezcenne. Golenie jest proste i co najważniejsze szybkie. Tyle, że męskie salony fryzjerskie, długie, tradycyjne golenie przed lustrem miało swój urok i jakąś magię.

Jeśli któryś z panów zechce do rytuału powrócić, polecam prawdziwe mydło balwierskie L'Occitane. Wydajne mydło doskonale się pieni, nawilża i sprawia, że golenie brzytwą jest łatwe, i dokładne. Mydło zawiera pielęgnujące i łagodzące olejki oraz masło Shea. Po wszystkim pozostaje gładka, odżywiona skóra i dobre samopoczucie, że oto miało się swój udział w prawdziwie tradycyjnym, męskim rytuale.

Cena: 141 zł (100g)

Spis salonów L'Occitane dostępny jest tu.

Mydło do golenia L'Occitane en Provence

AW

 • Czw., 24-05-2007 gość
  mydło do golenia? wow
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-05-2007 Tadej
  Ja jestem młodzieżą i słyszałem:P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-05-2007 Minia
  gość (Czwartek, 24-05-2007) napisał:  mydło do golenia? wow  co zdziwiony ze to już nie tylko woda ? :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-05-2007 frimage
  Ciekawy dodatek... :) jednak na codzień jednak żel :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-05-2007 gość
  drogo! mężowi kupuję w galerii centrum mydło wilkinsona w takim niebieskim pojemniku za 14,90 i mąż twierdzi, że suuper. on zwykle używał mydła w takim stiku ale nigdzie nie mogę tego znależć.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-06-2007 wojtek@razors.pl
  zapraszam do mojego sklepu http://razors.pl lub na allegro WWWJ

  promuje mydła do golenia i kremy dlatego że...to jest coś lepszego niż pianki i żele.Główna różnica polega na wodzie,pianki i żele nie zawierają wody która jest naturalnym środkiem nawilżającym.Następny czynnik to ekonomia,mydła są zabójczo ekonomiczne w użytkowaniu (pomijając to tutaj) szczególnie wydajne są utwardzane mydła "triple milled" Bardziej popularne są mydła gilcerynowe.
  Mydło go golenia stosuje się z pędzlem do golenia,jeśli wytwarza się piane w innym pojemniczku niż mydło to mydło starcza na dłużej.Najbardziej zapomnianą formą jest sztyft.Na szczęście Wilkinson jeszcze produkuje przyzwoite mydła w tygielku i sztyfcie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-07-2007 SOVIET
  no mydlo to bajerka zele drogie ja diabli, to mydlo wilkinson w tygielku to full wypas . tylko
  trzeba miec jeszcze dobry pedzelek z naturalnego
  wlosia.firma Wilkinson to jednak tradycja i renoma w tej materii.ide sie golic.....;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-07-2007 razors.pl
  SOVIET (Wtorek, 03-07-2007) napisał:  no mydlo to bajerka zele drogie ja diabli, to mydlo wilkinson w tygielku to full wypas . tylkotrzeba miec jeszcze dobry pedzelek z naturalnegowlosia.firma Wilkinson to jednak tradycja i renoma w tej materii.ide sie golic.....;)  pędzel to podstawa,obecnie na rynku czycha wiele pułapek w postaci fałszywych "borsuków" czy pędzli z sierści borsuka.Zalecam kupowanie pędzli od autoryzowanych dystrybutorów,większość pędzli jest podrobiona,te które pochodzą z niewiadomego źródła.

  Odnośnie tego mydła L'Occitane to wkład "refill" można kupić za 1/3 ceny,czyli wychodzi na to że miseczka kosztuje 80 zł :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 07-02-2008 gość
  NAJLEPSZE MYDEłKO DO GOLENIA KUPIłAM MOJEMU CHłOPAKOWI I JEST ZACHWYCONY!!! OBDAROWAłAM TYMI MYDłAMI CAłA MESKA CZESC MOJEJ RODZINY I NIE CHCA TERAZ NIC INNEGO!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-02-2008 gość
  kilka słów odnośnie utensyliów do golenia. Mydło i brzytwa. Z trzech powodów:
  1.Dokładność. Z moim dość twardym zarostem dają sobie radę maszynki popularne (Gillete itp.) jak i "na żyletę", jednak wymaga to kilkukrotnego "ciągania" po twarzy, co bardzo podrażnia skórę. I nie pomagały nawet najbardziej wyszukane kosmetyki (zarówno przed- jak i po- goleniu). Brzytwą jadę raz "z" i drugi "pod" włos. I to wystarczy.
  2.Higiena- maszynki trza utrzymywać w czystości- a ja osobnik leniwy jestem. Brzytwę wystarczy wypłukać w strumieniu gorącej wody i wytrzeć.
  3.Ekonomia. Wkłady do maszynek popularnych- kosztują niebagatelne pieniądze (podobnie "jednorazówki"). Mydło jest bardzo ekonomiczne - starcza mi na około 8 miesięcy codziennego golenia. Nawet uwzględniając początkową inwestycję w sprzęt to i tak koszt golenia jest mniejszy niż maszynka + żele, pianki itp. Warto więc oszczędzić złocisze na tak prozaicznym zajęciu jak pozbawianie się owłosienia z facjaty.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2