Na stole i pod choinką: porcelanowe figurki Villeroy & Boch

2 Komentarze
11 Zdjęć
Piątek, 16-12-2011

Zimowa kolekcja Villeroy & Boch to nie tylko porcelna na świateczny stół. Znajdziemy tu także bogatą ofertę bożonarodzeniowych dekoracji, które stworzą wyjątkowy, magiczny nastrój w całym domu.

W skład linii Nostalgic Village wchodzą  delikatne przedmioty, scenerie i figurki przywołujące na myśl klimat bajecznej, alpejskiej wioski takie jak: chatka narciarska, szopka bożonarodzeniowa, sprzedawca choinek, dzieci jeżdżące na sankach lub lepiące bałwanki, Święty Mikołaj z zaprzęgiem reniferów oraz cudownie udekorowane bożonarodzeniowe drzewko.

Natomiast Nostalgic Dreams to: lokomotywa z wagonami, łoś na wrotkach, pluszowy miś w drewnianym wózku oraz miś na koniu na biegunach, które do złudzenia przypominają baśniowe dziecięce zabawki. Linia Nostalgic Ornaments, czyli malutkie pluszowe misie czy mikroskopijne prezenty, została stworzona z myślą o bożonarodzeniowym drzewku. Dzięki ozdobnym elementom wywołuje błysk w oku - i to nie tylko u dzieci.  Podobnie jak wyszukany kalendarz adwentowy, który umili długie oczekiwanie na Wigilijny wieczór.

Produkty z lini Toy's Ornaments oraz Fantasy Ornaments są idealnym pomysłem na ozdobienie choinki, okiennego parapetu lub stołu. Kolekcja kul, dzwonków, choinka oraz gwiazda w zupełności wystarczą, by wprawić każdego w świąteczny nastrój. Natomiast dopracowane w każdym szczególe, ręcznie wykonane lampiony dekoracyjne z linii Christmas Toys bezapelacyjnie kojarzą się z prezentami, na które tak czekamy każdej Wigili. Dodatkiem do nich są najprzeróżniejsze figurki i scenki, jak dzieci z saniami zaprzęgnietymi w kucyka, Święty Mikołaj na saniach ciągniętych przez konia, czy choinka ze Świętym Mikołajem.

Ceny: od 229 zł. Do kupienia w sklepach Villeroy Boch.

MJ

  • Niedz., 18-12-2011 Gość
    to są piękne rzeczy i z pewnością kiedyś zagości coś na moim stole, kiedyś
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 23-08-2012 Mirella
    Również mam taką nadzieję. Co roku chcę sobie sprawić jakiś świąteczny prezent z Villeroy, ale to wciąż dla mnie kwestia marzeń... No ale może kiedyś :)
    Odpowiedz Zgłoś