Najdroższy szampan świata od Pernod Ricard

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 09-11-2006

Najdroższy szampan świata od Pernod RicardFrancuski producent napojów alkoholowych Pernod Ricard ogłosił wprowadzenie na rynek najdroższego szampana, którego butelka kosztować będzie około 1 000 euro.

Dyrektor generalny koncernu Patrick Ricard dodał, że rocznie produkowanych będzie około tysiąca butelek tego trunku. Szampan ma być przeznaczony głównie na eksport, m.in. do USA, Chin i Rosji.

Warto dodać, że najdroższa butelka szampana z "rynku wtórnego" została sprzedana w zeszłym roku na aukcji za ponad $17 600 (około 53 000 zł).

www.pernod-ricard.com

MW

 • Niedz., 17-12-2006 majster
  byłem we francji zarobic na furę na wakacjach, jak ZDZ skończyłem hydraulike, na południu byłem tam poza tym palmy jak w afryce rosną. Robiłem kabine natryskowa w takiej willi, babka młoda męza w domu nie było gdzies w biznesie w ameryce był czy co ale ona dlatego po angielsku muwiła jak ja tez troche bo na kursie człowiek był to języki zna, no i postawiła tego szampana, no dobry był ale tyle kasy, lepiej potem było jak z niej spodnie zdarłem i majtki i ja na kanapie - na tej co w łazience stała bo tam kanape nawet w łazience mieli. Lala nawet ekstra się bzykała to tyle o tym szampanie co powiem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 31-12-2006 gość
  hehehe .... jakbym mógł sobie na to pozwolić to bym się wykąpał w takim :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-04-2009 gość
  na pewno jest doskonale wyważony w smaku piłej już nie jednego szampana (jestem Kucharzem) ale czy jest dobry to się okaże.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-01-2012 Gość
  Wystarczy mi złoty moet, a okazyjnie Dom Perignion
  Odpowiedz Zgłoś
1 2