Najgłupsze polskie gwiazdy

28 Komentarzy
7 Zdjęć
Wtorek, 09-10-2012

Branża medialna wybrała najbardziej ogłupiające rodzime programy telewizyjne. Specjaliści oraz dziennikarze wytypowali swoich faworytów a tygodnik ''Wprost'' stworzył na tej podstawie ranking.

Typowali m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, ks. Arkadiusz Nowak, Maria Czubaszek, Michał Ogórek, Krzysztof Skiba, Jacek Żakowski, Kazimierz Kutz.

W czołówce zestawienia dominują produkcje i gwiazdy stacji TVN: są najbardziej popularne, wyraziste i mają spory wpływ na widzów. Cała akcja i artykuł we ''Wprost'' zostały zainicjowane przez Grzegorza Miecugowa. Dziennikarz stwierdził niedawno w wywiadzie dla ''Gazety Wyborczej'', że najsłabszym punktem współczesnych mediów jest odbiorca, który się tabliodyzuje, a same media nie robią nic innego jak próbują sprostać jego oczekiwaniom.

Bezapelacyjnym numerem jeden wśród najgłupszych programów i celebrytów została ''Perfekcyjna Pani Domu'' i prowadząca program Małgorzata Rozenek. Miejsca kolejne należą do Kuby Wojewódzkiego oraz Magdy Gessler. Na pozycji czwartej wylądowały zbiorowo telewizje śniadaniowe, a Tomaszowi Lisowi przypadło miejsce numer 5 (za przejście od dziennikarstwa poszerzającego horyzonty do zwykłego show).

Zgadzacie się z takim werdyktem?

 • Śr., 10-10-2012 Gość
  A jesli chodzi o Malgosie Rozenek to bardzo ja Lubie, ma zajebiscie sexowny glosik ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2012 Marta
  Chyba to jakaś pomyłka. To według mnie są najlepsze programy. Miano najgłupszych powinny otrzymać: Trudne sprawy, ukryta prawda, dlaczego ja, itp. , zgadzam się z poprzednią opinią "gościa"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2012 nie ma !!!
  aa tamm pierdolicie głupoty i tyle 1!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2012 Gość
  kto wziął do komisji czubaszek??????????? sama powinna być w zestawieniu ze swoją operacją w tvn
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2012 Gość
  dlaczego te programy za granicami naszego kraju sa bardzo popularne i trwaja po kilka sezonow a w polsce wychodza glupio i sa glupie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2012 jan
  gesler jest tragiczna
  powinni ja dawno zdjąć!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-10-2012 Szwaja wiesiek
  Co za dałny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-10-2012 gość
  Nie zgadzam się z "artykułem", a szanowne grono dziennikarskie zajmuje się dziwnym typowaniem a nie tym co trzeba, jak nie lubią programów z udziałem tych ludzi zawsze zostaje inny kanał
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-10-2012 gośc
  programy może najgłupsze ale taka Pani Rozenek jest najpiękniejszą kobietą polskiej telewizji. bardzo mądra, wykształcona, piękna.nie znam bardziej kobiecej osoby od niej. i ten głos..każdy facet chciałby usłyszeć jak Ona mruczy mu na ucho.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-10-2012 nie zgadzam się!
  a co niby szanowna komisja ma do Małgorzaty Rozenek? Przepraszam bardzo, ale ona jako jedna z niewielu 'gwiazd' zna się na swojej 'robocie' i jest prawdziwa w tym wszystkim!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3