Najgłupsze polskie gwiazdy

28 Komentarzy
7 Zdjęć
Wtorek, 09-10-2012

Branża medialna wybrała najbardziej ogłupiające rodzime programy telewizyjne. Specjaliści oraz dziennikarze wytypowali swoich faworytów a tygodnik ''Wprost'' stworzył na tej podstawie ranking.

Typowali m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, ks. Arkadiusz Nowak, Maria Czubaszek, Michał Ogórek, Krzysztof Skiba, Jacek Żakowski, Kazimierz Kutz.

W czołówce zestawienia dominują produkcje i gwiazdy stacji TVN: są najbardziej popularne, wyraziste i mają spory wpływ na widzów. Cała akcja i artykuł we ''Wprost'' zostały zainicjowane przez Grzegorza Miecugowa. Dziennikarz stwierdził niedawno w wywiadzie dla ''Gazety Wyborczej'', że najsłabszym punktem współczesnych mediów jest odbiorca, który się tabliodyzuje, a same media nie robią nic innego jak próbują sprostać jego oczekiwaniom.

Bezapelacyjnym numerem jeden wśród najgłupszych programów i celebrytów została ''Perfekcyjna Pani Domu'' i prowadząca program Małgorzata Rozenek. Miejsca kolejne należą do Kuby Wojewódzkiego oraz Magdy Gessler. Na pozycji czwartej wylądowały zbiorowo telewizje śniadaniowe, a Tomaszowi Lisowi przypadło miejsce numer 5 (za przejście od dziennikarstwa poszerzającego horyzonty do zwykłego show).

Zgadzacie się z takim werdyktem?

 • Czw., 11-10-2012 suka34
  ta rozenek to spoko suka kotna 34 letnia cipa chuj mi staje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 14-10-2012 nie zgoda
  Czemu Redakcja nie usunie komentarza PANI Suka 34?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-10-2012 EMI.
  Tomasz Lis to facet z klasą,i właśnie tak prowadzi swój program.Nie porównujcie tego inteligentnego przystojniaka z tymi...................!!!!!.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 23-10-2012 Eljo
  Jak na moj gust, uwazam ze sa to dobre programy, jak nie trzy najlepsze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-10-2012 gosc
  Jaki kraj takie gwiazdy!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2012 kika
  rozenkowa przynajmniej uczy polaków czystości a jak widać jest potrzeba, mnie odmóżdżył kuba wojewódzki z siwiec na maxa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-11-2012 Gość
  oj pieski pis-u typowali
  oglądajcie trwam i słuchajcie maryśki pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 dexter
  Są takie dni w życiu człowieka kiedy trzeba się odmóżdżyć przy takich programach... ale i tak najgorsza jest Pani Gessler
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3