Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

2 Komentarze
0 Zdjęć
Sobota, 06-04-2013

Cenimy odwagę w modzie. Ale tylko wtedy, gdy idzie w parze z osobowością. Nie ma nic gorszego niż gwiazda, która zamiast szukać własnego stylu, ślepo podąża za trendami. Typujemy największe wpadki tygodnia.

ANNA POPEK

Prezenterka uparcie lansuje trend na grzeczną pensjonarkę. Ale dojrzała i piękna kobieta nie musi ukrywać się za kołnierzykiem uczennicy. Chociaż jej kreacja ma szlachetny, gołębi odcień, chcemy na Annie zobaczyć odważniejsze stylizacje.

%Zdjecie 335103%

DOMINIKA GAWĘDA

Wokalistka odwagi ma w nadmiarze. Chętnie eksponuje świetną figurę. Gwieździe estrady wszystko przystoi. Ale Dominice przydałaby się lekcja ze sztuki proporcji. Spodnie 7/8 i gorset zamiast nawiązywać do stylu retro, sprawiają lekko kiczowate wrażenie.

%Zdjecie 335104%


EWELINA LISOWSKA

O kicz otarła się także młoda piosenkarka. Wzorem blogerek do czarnej skóry dobrała wzorzyste, krzykliwe spodnie. To, co sprawdza się wśród fashionistek niekoniecznie pasuje początkującej specjalistce od mody.

 %Zdjecie 335105%

LARA BINGLE

Kolejny dowód na to, jak trudno wyglądać dobrze w pięknych kreacjach Diora. Gwiazda założyła toczek z woalką, w którym Jennifer Lawrence zachwyca w kampanii reklamowej domu mody. Niestety opalenizna Bingle całkowicie psuje szlachetny efekt. Nie można stać się damą za dotknięciem czarodziejskiej woalki.

 %Zdjecie 335106%

ZOSIA MAMET

Lubimy szalony styl młodej aktorki. Ale w granatowym komplecie marki Honor wygląda po prostu niezgrabnie. Kobalt jest na topie, podobnie jak męskie fasony. Co nie zmienia faktu, że przede wszystkim liczy się to, żeby ubrania świetnie leżały. Zgodność z tendencjami jest na drugim miejscu.

 %Zdjecie 335107%

AK