Naomi Campbell dla Pinko

4 Komentarze
8 Zdjęć
Poniedziałek, 16-01-2012

Wiosenno-letnią kampanię Pinko powierzono Naomi Campbell. Słynna top modelka nie schodzi z modowego piedestału. Przedstawiciele Pinko, tłumacząc swój wybór, podkreślają wdzięk, elegancję i styl, które od lat uosabia Naomi. Weteranka świata mody doskonale wie jak się nią bawić. Wyrazista, piękna, z charakterem i temperamentem, urzeka zwłaszcza w „monumentalnych” ujęciach.

Marka po raz kolejny swoją kampanię powierzyła Daniele Duella i Iango Henzi. Młody duet fotografów robi furorę w międzynarodowych magazynach mody. Seria graficznych i mocno zgeometryzowanych obrazów oddawać ma ruch i lekkość kolekcji. Ponadczasowe, eleganckie zestawienie bieli z czernią uzupełniają metaliczne niuanse, srebro i złoto, łagodne odcienie i wyraźne zabawy światłem.

http://www.pinko.it

AW

 • Pn., 16-01-2012 Gość
  taki fotoszop, ze ledwo mozna poznac ze to ona
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-01-2012 Gość
  naomi to w ogóle taka sobie nefrette XX wieku, na innych fotach lepiej wypada, strasznie skontrastowane, przejaskrawione i odhumanizowane
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-01-2012 lilaLA
  Ten bardzo głęboki cień biegnący od prawego kącika ust Naomi, wg mojego odbioru, jest dużym defektem zdecydowanie pięknych ujęć.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-01-2012 Gość
  Niestety, ale te zdjęcia psują prawdziwą Naomi. Jak można tak przerobić naprawdę piękną kobietę, zwłaszcza w jej wieku.
  Odpowiedz Zgłoś