Naszyjnik Dyrberg/Kern

11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 10-03-2008

Naszyjnik Dyrberg/Kern Marka Dyrberg/Kern to specjalista w mieszaniu tradycyjnego nordyckiego stylu ze wszystkim tym, co w kwestii biżuterii proponują nam najwięksi kreatorzy mody.

Duński duet stawia na wyrazistość i nieco zimny, ale wyjątkowo wyrafinowany szyk. Prezentowany naszyjnik ma około 85 centymetrów długości i jest elegancką i pełną kontrastów mieszanką kształtów, form i kolorów. Pokryta rodem i złotem biżuteria wykończona jest kryształami Swarovskiego. Mniejsze i większe, asymetrycznie ułożone elementy naszyjnika zawieszone są na cieniutkim łańcuszku zawiązanym szeroką, czarną aksamitką. 

Cena: 780 zł

Kupisz w internetowym butiku Salt and Pepper.

Naszyjnik Dyrberg/Kern

AW

 • Pn., 10-03-2008 gość
  zdecydowane: NIE
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 gość
  nie, za długie i niepropocjonalne...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 Moniassekk
  łańcuszek na którym wiszą kamienie jest zdecydowanie za długi. w ten sposób korale tracą urok. jednakże kamyczki sliczne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 gość
  Boże na bazarku widziałam taki sam!
  Tylko cena była 78 razy niższa..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 cherri
  gość (Poniedziałek, 10-03-2008) napisał:  Boże na bazarku widziałam taki sam!Tylko cena była 78 razy niższa..


  **********************************************************
  Już mam dośc czytania, że coś jest jak z bazaru czy targu :/
  Stałych bywalców jarmarków ceny produktów na tej stronie mogą szokowac, ale to jest LUXLUX, a nie reklamówka Centrum Produktów z Chin i Korei... Coś co wyszło z markowego domu mody, czy znanej firmy biżuteryjnej lub zegarmistrzowskiej nie może kosztowac grosze...Bo to jakośc, prestiż i marka !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 gość
  Szkoda tylko, że według ciebie brzydkie i tandetne sa oznaka prestiżu. To fajna ta marka jesli robi taka byrzydote, ktore zwie sie naszyjnikiem
  cherri (Poniedziałek, 10-03-2008) napisał:  gość (Poniedziałek, 10-03-2008) napisał:
  Boże na bazarku widziałam taki sam!Tylko cena była 78 razy niższa..
  **********************************************************Już mam dośc czytania, że coś jest jak z bazaru czy targu :/Stałych bywalców jarmarków ceny produktów na tej stronie mogą szokowac, ale to jest LUXLUX, a nie reklamówka Centrum Produktów z Chin i Korei... Coś co wyszło z markowego domu mody, czy znanej firmy biżuteryjnej lub zegarmistrzowskiej nie może kosztowac grosze...Bo to jakośc, prestiż i marka !!!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 Joanna Domańska
  ostrzegam wszystkich klientów przed biżuterią w/w firmy. Jest b. marnej jakości. Miałam dwie bransoletki. Każda kosztowała ok.400 zł. Pierwszą grzecznie wymieniono mi na nową /ewent. zwrot kosztów/. Drugą, gdzie kolor srebrny wytarł się na miedzianopodoby, odrzucono. Pani stwierdziła, że nie umiem jej użytkować, bo ona podejrzewa kontaky z wodą. Na uwagę, że ręka się poci, odesłała sprawę do rzeczoznawcy, zatrudnionego w firmie, który stwierzdził, że wytarcia są naturalnym efektem użytkowania bransoletki. Wg mnie bransoletka nadaje się do wyrzucenia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 Ginks
  podoba mi się, ale faktycznie mógłby być krótszy!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 gość
  cherri (Poniedziałek, 10-03-2008) napisał:  Bo to jakośc, prestiż i marka !!!


  hihihihihihih
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-03-2008 gość
  zdecydowanie NIE!!!!!!! Abstrachując od marki prestiżu itd,itp,moim zdaniem nie ma nic w tym naszyjniku co byłoby warte tej ceny.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2