Nauka jazdy w MINI?

32 Komentarze
3 Zdjęcia
Czwartek, 14-08-2008

Nauka jazdy w MINI?

Gdyby francuska La Sorbonne prowadziła kursy na prawo jazdy w Polsce, to niewątpliwie natrafiłaby na pewnego konkurenta, jakim jest IMOLA. Jest to największa w Warszawie szkoła nauki jazdy, która wyróżnia się nie tylko charakterystyczną kolorystyką swoich aut, ale przede wszystkim indywidualnym podejściem do kursantów.

IMOLA ma 7 ośrodków szkoleniowych i ponad 100 samochodów marki Toyota Yaris. Ale to nie wszystko. Dzięki pełnej elastyczności programu nauki, kursanci mają prawo wyboru zarówno trybu szkolenia, jak i instruktora.

Panuje przekonanie, iż Warszawa jest miastem, w którym zdanie egzaminu na prawo jazdy jest wręcz niemożliwe albo jest możliwe, ale dopiero za ósmym podejściem. Dlatego IMOLA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów, daje możliwość zdawania egzaminu w Łomży i Ciechanowie.

Niewątpliwą nowością jest zaś kurs na prawo jazdy upoważniające do prowadzenia samochodów z automatyczną skrzynią biegów. Kursanci uczą się jeździć i zdają w tym samym samochodzie, dzięki czemu czują się pewniej. Pewności siebie dodaje zaś sama marka auta szkoleniowego (do wyboru): MINI od BMW lub Volkswagen New Beetle.

Więcej informacji na www.IMOLA.com.pl

Nauka jazdy w MINI?

Nauka jazdy w MINI?

artykuł sponsorowany

 • Niedz., 11-04-2010 janek6543
  reklama płatna i tyle.
  Bezpłatnie mogę polecić szkołę w której się uczyłem jeździć.
  Znajduje się na Chmielnej w Warszawie. Ich strona to http://osk-yeti.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-05-2010 gość
  My zapraszamy do swojej szkoły jazdy na www.abc-trans.pl Kursy prawo jazdy warszawa
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4