Nawigacja samochodowa MapaMap w kolejnych urządzeniach

13 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 04-10-2007

Nawigacja samochodowa MapaMap w kolejnych urządzeniach Bazą urządzeń jest system nawigacyjny i mapy znane z produktu MapaMap Pocket PC 4.0 firmy IMAGIS. Zawierają one 2 miliony punktów adresowych, 1 749 szczegółowych planów miast i miejscowości z nazwami ulic i numerami budynków, 95 632 obiekty użyteczności publicznej (POI) oraz wiele innych informacji przydatnych w podróży. Sieć drogowa obejmuje 395 075 kilometrów dróg - umożliwiających dotarcie do każdej miejscowości w Polsce (w tym 299 021 km po drogach asfaltowych i 95 054 km po drogach gruntowych).

Wszystkie trzy systemy umożliwiają nawigację z trójwymiarowym widokiem mapy  - 3D oraz wykorzystują  technologię Finger Friendly, umożliwiającą intuicyjną, bardzo wygodną i bezpieczną obsługę systemu jednym palcem, nawet podczas jazdy samochodem, bez konieczności używania rysika.

GoClever MapaMap to system nawigacyjny przeznaczony do urządzeń GPS GoClever navigator 3550. System oferowany jest w dwóch wersjach w zależności od map, jakie zawiera: GoClever MapaMap Polska i GoClever MapaMap Polska + GDE (Główne Drogi Europy).

MapaMap Tracer jest systemem nawigacyjnym oferującym nawigacje na razie tylko po drogach Polski, ale już wkrótce zaprezentowana zostanie jego wersja z Głównymi Drogami Europy. MapaMap Tracer jest systemem nawigacyjnym dostosowanym do specyfiki urządzeń GPS Tracer Navigator TRN-1.

MapaMap for TRAK jest systemem nawigacyjnym oferującym nawigację zarówno po Polsce, jak również po Głównych Drogach Europy. MapaMap for TRAK jest systemem nawigacyjnym dostosowanym do specyfiki urządzeń TRAK GPS-210.

Ceny:
GoClever MapaMap Polska – 699 zł
GoClever MapaMap Polska + GDE – 799 zł
MapaMap Tracer Polska – 699 zł
MapaMap for TRAK Polska + GDE – 999 zł

http://www.mapamap.pl/

Nawigacja samochodowa MapaMap w kolejnych urządzeniach

Nawigacja samochodowa MapaMap w kolejnych urządzeniach

MWW

 • Pn., 24-12-2007 gość
  TESTOWAŁEM MAPA TAKA SAMA JAK WE WSZYSTKICH NONAME BRAND, CZYLI SZMATŁAWA MAPAMAP I TO NA DODATEK W WERSJI 4.0:(( A HARDWARE TO STRASZNA KASZANA MOJA OCENA -8 (NA 10)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 09-03-2008 marceli
  Tracer, czy jak tam sie to nazywa to syf jakiego nikomu nie polecam!!!!!!
  zona kupiła mi to gówno w prezencie, zawiesza się!! gubi sygnał itp!!!
  za wprowadzanie takich produktów do sprzedaży powinni wsadzać do paki!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-04-2013 elstylo
  Super nawigacja. Aby poprawiać swoją orientację w terenie warto od najmłodszych lat uczyc się geografii, np dzięki takiej mapie: http://helikopterek.pl/480/inte…
  Odpowiedz Zgłoś
1 2