Nicky Minaj i Eve dla MAC Aids Fund

2 Komentarze
27 Zdjęć
Wtorek, 31-07-2012

Na 19. Międzynarodowej Konferencji AIDS (IAC) w Waszyngtonie, poinformowano, że MAC Aids Fund zebrał już 250 milionów dolarów – kwotę tą zasila cały dochód uzyskany ze sprzedaży kosmetyków Viva Glam, których kolejna limitowana edycja, bardzo podobna do zeszłorocznej, pojawi się w Polsce już we wrześniu.

Fundacja uruchomiła także nową inicjatywę - Care for Life, opartą na partnerstwie publiczno-prywatnym. W jej ramach powstanie m.in. fundusz innowacyjności wysiłków zmierzających do poprawy opieki i przestrzegania leczenia chorych, powstanie także ewidencja osób chorych z sms-owym dostępem oraz indywidualnym terminarzem przypominającym o badaniach i przyjmowaniem leków. Podczas konferencji podkreślano także, że najświeższe badania pokazując, że rozpoczęcie terapii antyretrowirusowej zmniejsza ryzyko transmisji do partnerów seksualnych osób żyjących z HIV i AIDS, więc ten rodzaj profilaktyki ma ogromne znaczenie nie tylko dla osób zarażonych.

Na imprezie obowiązkowo stawiły się także rzeczniczki - Nicki Minaj i Eve, oraz John Demsey (Prezes Grupy, Estée Lauder Companies Inc i Prezes MAC Aids Fund) i Nancy Mahon, Senior Vice President MAC Cosmetics i dyrektor wykonawczy MAC Aids Fund.

http://www.macaidsfund.org/


Ceny:
Szminka Viva Glam Nicki - róż z koralowym odcieniem (Cena: 79 zł)
Błyszczyk Viva Glam Nicki - mocny róż (Cena: 71 zł)
Błyszczyk pielęgnacyjny w tubce Viva Glam Ricky - przezroczysty (Cena: 62 zł)

AG

  • Wt., 31-07-2012 Gość
    super, kupie te kosmetyki, bo lubię wiedzieć ze moje pieniadze ida nie tylko na przyjemnostki
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 11-09-2012 gaga
    Paskudna choroba , trzeba wspierac.
    Odpowiedz Zgłoś