(Nie)ruchomość dnia: EleMMent Marchi Mobile czyli luksusowy kamper

4 Komentarze
17 Zdjęć
Wtorek, 31-01-2012

Chcociaż trzeba przyznać, że słowo kamper jest cokolwiek niestosowne w przypadku EleMMent Palazzo austriackiej firmy Marchi Mobile. To po prostu ekstrawagancja w najlepszym wydaniu, a w sensie dosłownym luksusowy dom na kółkach.

Wewnątrz znajduje się duża sypialnia z 40-calowym telewizorem, salon, łazienka z prysznicem i osobna toaleta, a także osobna kabina dla kierowcy. Do dyspozycji mieszkańców i pasażerów jest też barek ze specjalnym oświetleniem, rozbudowa przestrzeń bagażowa ze specjalnym pomieszczeniem na buty, kominek i, a dach pojazdu można zmienić w taras do opalania. Wszystko zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, a przyszli właściciele mogą wybrać jedną z kilku dostępnych wersji wykończenia wnętrza.

Powierzchni całkowita  to 40 m2. Niedużo? Jak na kampera, zdecydowanie wystarczająco. Ten luksusowym dom na kołach napędzany jest silnikiem o mocy 510 KM,  ma system wspomagający prowadzenie, oraz specjalną jednoramienną wycieraczkę, która zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach pogodowych.

EleMMEnt kosztuje około 9 mln zł i trzeba go zamówić bezpośrednio u producenta, czyli w Marchi Mobile.

Więcej informacji na stronie internetowej.

AWP

 • Wt., 31-01-2012 Gość
  Fantastycznie takim przejechac Europę
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 31-01-2012 obyty
  Dobrze że ma pomieszczenie na buty!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 31-01-2012 Gość
  Toaleta z panoramą :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-02-2012 Vfftft
  Kto, kogo stac na taki pojazd bedzie sam sobie kibelek oproznal? I gdzie taki woz parkowac? Totalnie bez sensu!
  Odpowiedz Zgłoś