Nieruchomość dnia: apartament w Amsterdamie

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Sobota, 11-02-2012

Ten znajdujący się przy popularnej Cornelis Schuytstraat w Amsterdamie apartament to świetnie miejsce na dłuższy lub stały pobyt w centrum tego pięknego europejskiego miasta. Luksusowe butiki i eleganckie restauracje, kilka muzeów oraz miejskie Concert Hall w zasięgu kilku kroków  zapewnią pełnię szczęścia poszukującym wygód i lubujących się w zakupach mieszkańcom.

Dwupoziomowe mieszkanie sytuuje się na pierwszym i drugim piętrze. Jest tu duży hall i salon, jadalnia, otwarta kuchnia z dostępem do balkonu. Na piętrze znajduje się sypialnia z dużą garderobą, łazienką i toaletą. Mieszkańcy apartamentu mają też dostęp do tarasu na dachu budynku.

Cena: 2 375 000 euro, czyli około 9 951 000 zł.
Więcej informacji:
Mr Bart ter Haar
Tel: 31 6264966666

AWP

 • Sob., 11-02-2012 Gość
  Cudny!!!! Gdybym trafiła na jedną z kumulacji w L. to od razu kupuję:)
  A przy okazji, jak to jest, że jeśli na LL coś się komuś nie podoba to netowiczki komentują, że ktoś jest gruby lub biedny?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 11-02-2012 Gość

  bo nie lubią,kiedy ktoś myśli samodzielnie a nie poprzez plastikową tabliczkę z banku :) A może nieraz dały sobie wcisnąć byle co za ogromną cenę i wstyd im się przyznać,że ktoś zrobił z nich idiotki ? :)
  Apartament też kupię,kiedy wygram,może będziemy sąsiadkami:D Kocham Holandię
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 11-02-2012 gosc
  Klasyczny, spokojny, stonowany, mozna mieszkac od zaraz !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 12-02-2012 new living
  Mnie się też bardzo podoba:) uwielbiam ten klimat i staram się go wprowadzić do mojego mieszkania... Heh... niestety takich okien mogę tylko pozazdrościć - za podłogę ( u mnie BalticWood) i sofkę ( www.modalto.pl - szczególnie godne polecenia :)) mam takie same ;)
  Odpowiedz Zgłoś