Nieruchomość dnia: apartamenty Zdrojowa 3, Kołobrzeg

38 Komentarzy
6 Zdjęć
Wtorek, 03-04-2007

Nieruchomość dnia: apartamenty Zdrojowa 3, Kołobrzeg

Zdrojowa 3 to projekt architektoniczny położony w Kołobrzegu, 200m od morza. Najwyższej klasy nowoczesne apartamenty, wraz z luksusowym Centrum Spa & Wellness położone są przy zabytkowym parku im. Stefana Żeromskiego.

Do wyboru są apartamenty o powierzchni od 25 do 105m2, od 1 do 4-pokojowych, z loggiami, tarasami lub balkonami. Szczególnie godne polecenia jest najwyższe, 4. piętro, z pokojem wysokim na 5 m i sypialniami na antresoli, nad którymi rozciąga się niebo, jako że dach jest tam przeszklony. Firma oferuje kilka wersji wykończenia: standardową, premium lub apartament niewykończony.

Otoczenie i miejsce są idealne na wypoczynek, ale nie każdy chce się tam od razu przenosić na stałe. Wartozakup apartamentu potraktować jako świetną inwestycję. Firma Zdrojowa 3 zajmuje się nie tylko sprzedażą. Jeżeli chcemy apartament wynająć i czerpać tak stałe dochody, Zdrojowa 3 poprowadzi dla nas wszelkie formalności i przejmie opiekę nad nabytą nieruchomością.

Ceny: od 6500-7400 zł netto za m2 + 22% VAT za apartament wykończony

Biuro sprzedaży:
78-100 Kołobrzeg
ul. Łopuskiego 23/211
Tel. 094 352 31 14
Fax 094 352 32 73

Nieruchomość dnia: apartamenty Zdrojowa 3, Kołobrzeg

Nieruchomość dnia: apartamenty Zdrojowa 3, Kołobrzeg

Nieruchomość dnia: apartamenty Zdrojowa 3, Kołobrzeg

Nieruchomość dnia: apartamenty Zdrojowa 3, Kołobrzeg

Nieruchomość dnia: apartamenty Zdrojowa 3, Kołobrzeg

AW

 • Niedz., 08-04-2007 no nie
  Ktoś chce w tym mieć "apartament"?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-04-2007 gość
  mi sie zajebiscie podoba ten budynek, wznosi coś nowego! NIE ZNACIE SIE! leszcze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 05-05-2007 gość
  Dlaczego nie ma nazwy firmy, która jest inwestorem, ani żadnych nazwisk, wygląda to bardzo podejrzanie. Po prostu niewiarygodnie. U kogo mam inwestować swój kapitał - 7 tysięcy za metr? Ktoś tu ma coś do ukrycia? Mam rozmawiać z anonimowym biurem sprzedaży w wynajętym pokoiku biurowca (bo pod tym adresem mieści się biurowiec), które też nie podaje nazwy ani nazwiska?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-05-2007 gość
  wystarczy wejsc na strone www.zdrojowa3.pl i się dowiesz lub zadzwonić tel.: (094) 352 31 14 więc o co chodzi ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-05-2007 gość
  gość (Wtorek, 03-04-2007) napisał:  jak na cos co ma 25 metrow mozna powiedziec apartament?to taka nasza polska specjalnosc, byle klitka w czyms lepszym od bloku to od razu apartament.smiechu wartea kolobrzeg jest paskudny

  ty jeteś paskudny...najbardziej bawią mnie ludzie którzy mieszkaja w jakis zatłoczonych miastach w których niema nic innego oprócz syfu i spalin samochodowych...a tak wogóle to byłeś kiedyś w kołobrzegu??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-01-2008 amaratah
  Moim zdanie zindustrializowany charakter współczesnej architektury jest bardzo ciekawą alternatywą wypoczynkową dla typowo całorocznych ciepłych domów z kominkiem i pieskiem na kolanach. :) Ten projekt nie jest rewelacyjny jak na Kołobrzeg. Wiem, widziałem. Dużo lepszy wg mnie jest Olympic Park, czy Aquarius. Jeśli wnętrza tych "les appaetements" też będą utrzymane w strikte industrialiźmie, to będzie świetne miejsce na coś jakby wypoczynek. Czytałem gdzieś, że polskie wybrzeże [m.in. Kołobrzeg] ściągają Skandynawowie. Czy to prawda? Szkoda, że Kołobrzeg został zniszczony "cudem wielkiej płyty". Chociaż to buduje charakter tego miasteczka. Brzydkie, brudne i zaniedbane. Zwykła, małomiasteczkowa rzeczywistość nicośći. Dlatego jest tam tak paradoksalnie fantastycznie. Pozdrawiam A!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-02-2009 Tulip
  Piękna pogoda i szczęśliwe życie - to jest to! Budynek to budynek, jednemu się podoba, innemu nie... Nie lepiej najpierw zobaczyć "na własne oczy" a dopiero później oceniać?
  http://www.skyscrapercity.com/s…
  Apartamenty 25 m2 - wyraźnie napisano OD 25 m2.. :)
  25m2 dla jednego człowieka przebywającego nad morzem kilka dni to przecież nie jest tragedia :) Każdy wybiera co lubi... Jeden zadowoli się słońcem i polnymi kwiatami a inny musi, po prostu MUSI mieć apartament 350m2.. :)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ap…

  Gdyby zarówno ludzie jak i budynki były takie same było by nudno, nieprawdaż?
  Nie lepiej patrzeć z optymizmem na świat ? Przecież jest taki piękny! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-07-2012 Gość
  Najtańsze ogrzewanie domu http://www.infrapanel.pl
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4