Nieruchomość dnia: dom w Aninie

71 Komentarzy
6 Zdjęć
Środa, 13-08-2008

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Dom położony jest w Aninie w dzielnicy Wawer w Warszawie. Dwukondygnacyjna rezydencja z czteroma parterowymi skrzydłami oraz częściowo podpiwniczona to łączna powierzchnia około 940 m2.

W rezydencji znajdują się między innymi obszerny salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, gabinet, biblioteka, 5 sypialni z garderobami, 2 łazienki, garaż na 3 samochody osobowe. W piwnicy są pomieszczenia gospodarcze i rekreacyjne.

Dom jest wykończony wysokiej jakości ekskluzywnymi materiałami, a jego dodatkowym atutem są elementy związane z tzw. "Inteligentnym Domem". Ma między innymi elektroniczny system sterowania rolet, system komfortu powietrza Systemair z odzyskiem ciepła, inteligentny system ogrzewania gazowego Viessmann oraz ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne, a także centralny odkurzacz firmy Dysan z punktami dostępu w całym domu. Dom ma również wiele rozwiązań przeciwwłamaniowych, w tym system telewizji użytkowej CCTV, 20 kamer telewizyjnych, cyfrowy rejestrator wizji, system wideodomofonów i 5 stacji odbiorczych.

W ogrodzie zainstalowany jest automatyczny system nawadniania, zasilany z własnej studni głębinowej.

Cena nieruchomości: 11 000 000 zł

Więcej na stronie biura nieruchomości Emmerson.

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

Nieruchomość dnia: dom w Aninie

AWP

 • Śr., 13-08-2008 Asia z Warszawy
  Ciekawe kiedy odezwie się chamski i sfrustrowany "gość", albo "żyję w Kanadzie". Z niecierpliwością czekam na teksty o tym, co można za te pieniądze i gdzie kupić. Będę miała ubaw po pachy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 luxus
  Ma przyjechać do mnie Ania do Anina,

  Ania z Manią, wiec nie minie parę dni, a

  Mania z Anią nie ominą mnie tu -i na

  Imieniny me przyjadą do Anina,

  A gdzie Mania z Anią, tam i Nina,

  A przy Ninie - mama Niny - i Manina

  (Tj. mama Mani, bardzo miła pani,

  I mamina mama, czyli babka Mani).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 darr2
  gość (Środa, 13-08-2008) napisał:  garaż na 3 samochody, 5 sypialni, a tylko 2 łazienki. dobre


  Ostatnio panuje jakaś chora moda że do każdej sypialni jest potrzebna jedna łazienka, do tego tak jeszcze po jednej łazience na każdym piętrze i po ubikacji na każdym piętrze. A ja sie spytam. Po jakiego wuja...? Po co tyle tych łazienek, kto to ma sprzątać. Czy to jest hotel? Czy to jest oddział urologiczny? Buduje się teraz małe domki po 120m2 gdzie są 3-4 łazienki. No kuzwa czy to jest normalne. Sam mieszkam w domu 200m2 gdzie są 2 łazienki i szczerze powiem że wystarczyła by jedna. A co do domu to widać że jest włożone w nim duzo pieniędzy i na szczęście z gustem. Dom mi się bardzo podoba, co prawda nie za dużo zdjęć, ale z tego co widać to wygląda to nieźle. Ktoś pisze że wanna jest brzydka - a co to za problem kupić dom i wymienić w nim później wanne jak się nie podoba? Dom jest stosunkowo pusty w środku ale osobiście uważam że to duża zaleta bo dzięki temu moża go urządzić według własnego gustu...no niestety cena jest bardzo wysoka i chyba nie adekwatna do całości ale może się mylę bo to jakieś 3,5mln euro a za te kwoty gorsze paskudstwa na świecie sie sprzedaje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 darr2
  aha zapomniał bym o jednym. Nie znalazłem informacji o wielkości działki, co niestety wskazuje na to że jest ona raczej mikroskopijna, a to przy takim domu i takiej cenie wg mnie dyskwalifikuje taką inwestycje. Trochę głupio jest otwierać furtkę robić 2 kroki i wkładać klucz do drzwi domu !!! To raczej styl dla nowobogackich mieszkających wcześniej w blokach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  widać ze dom z gustem urządzony no i do tandetnych nie nalezy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  Asia z Warszawy (Środa, 13-08-2008) napisał:  Ciekawe kiedy odezwie się chamski i sfrustrowany "gość", albo "żyję w Kanadzie". Z niecierpliwością czekam na teksty o tym, co można za te pieniądze i gdzie kupić. Będę miała ubaw po pachy.  O jest Asia która wyzywa innych od "debili" :) Napisz nam o tym że ceny nieruchomości będą drożeć :D Wszyscy się pośmiejemy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  !!!!!!!!!!!!!!DOM NICZEGO SOBIE,JAK DLA MNIE ZA DUZA POWIERZCHNIA,FAJNIE URZADZONY,SZKODA ZE TAK MALO ZDJEC ALE POWIEM SZCZERZE ZE ZA TE KWOTE TO WOLALA BYM 2 MNIEJSZE NP W GORACH,NAD MORZEM LB JEZIOREM WAWER JEST NIE ATRAKCYJNY SNOBISTYCZNY,NORMALNY CZLOWIEK NIE MOZE SOBIE POZWOLIC NA TAKA CHATKE CHYBA ZE BEDZIE 6 W MEGA KUMULACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  gość (Środa, 13-08-2008) napisał:  !!!!!!!!!!!!!!DOM NICZEGO SOBIE,JAK DLA MNIE ZA DUZA POWIERZCHNIA,FAJNIE URZADZONY,SZKODA ZE TAK MALO ZDJEC ALE POWIEM SZCZERZE ZE ZA TE KWOTE TO WOLALA BYM 2 MNIEJSZE NP W GORACH,NAD MORZEM LB JEZIOREM WAWER JEST NIE ATRAKCYJNY SNOBISTYCZNY,NORMALNY CZLOWIEK NIE MOZE SOBIE POZWOLIC NA TAKA CHATKE CHYBA ZE BEDZIE 6 W MEGA KUMULACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  masz racje,tez wole dwa inne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  najlepsze jest to że najczęściej krytykują takie domy gołodupcy z 2 pokojowych mieszkań w blokach z płyty, ale cóż, życie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  Wielka rupieciarnia na wsi za jeszcze wieksza kase. Czy ci ludzie na prawde nie potrafia wymyslic nic innego niz pseudo dworki z oblesnymi meblami renesans-secesja? No i te kafelki na podlodze, przeciez gorszy syf to chyba tylko moze byc z taniej gierkowskiej klepki albo podloga z wykladziny kladzionej prosto na wylewke.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 8