Nieruchomość dnia: penthouse ze ślizgawką

13 Komentarzy
6 Zdjęć
Niedziela, 25-03-2012

Czy macie czasem ochotę, zamiast po schodach, z dziecięcą przyjemnością zjechać w dół po ślizgawce? Nie na placu zabaw, ale we własnym piętrowym mieszkaniu?  Tak właśnie pomyślał właściciel tego oryginalnego penthouse’a w Nowym Jorku, profesjonalny gracz w pokera, Phil Galfond. To mieszkanie z założenia nie miało być poważne. Miało zapewnić dystans do rzeczywistości i rozrywkowy charakter.

Architekci z Turrett Collaborative stworzyli specjalną designerską ślizgawkę, która połączyła dwa mieszkania w jeden duży penthouse. Oprócz niej, w domu dostępne są oczywiście eleganckie schody i winda, żeby mieć z czego wybierać.  Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Warto zwrócić uwagę na pokój gier gdzie stoi designerski, szklany stół do bilarda.

Mieszkanie ma powierzchnię 220 m2. Znajdują się w nim 4 sypialnie i 4 łazienki, atrium, basen, salka fitness i taras na dachu.

Cena: $3,99 mln, czyli około 12,7 mln zł.

AWP

 • Śr., 28-03-2012 Gość
  ta zjeżdżalnia psuje tylko wystrój wnętrza
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 30-03-2012 bei
  Stroma ta slizgawka:)- bardziej jej przynależy rola nowoczesnej rzeźby niż uzytkowej. Zawsze mozna proponowac gościom by weszli na górę po niej:)-zabawa gwarantowana.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-04-2012 Gość
  Nie no, ale ten portret Gagi to bym zaraz wyrzuciła ;)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2