Rezydencja Fleur de Lys (z francuskiego „kwiat lilii”) stylizowana jest na XVIII-wieczny francuski zamek. Znajduje się na ponad dwuhektarowej posiadłości w bardzo prestiżowej dzielnicy Los Angeles – Holmby Hills.
W budynku o powierzchni prawie 5 000 m2 znajduje się między innymi 12 sypialni, dwie kuchnie, sala kinowa mieszcząca 50 osób oraz wielka sala balowa zdobiona freskami. Zamek zbudowany został w latach 90-tych przez teksańskiego miliardera Davida Sapersteina. Przy jego wykończeniu użyto najbardziej luksusowych materiałów, jak chociażby włoski marmur, czy ściany pokryte skórą wykańczaną złotem. Poza główną częścią budynku znajdują się tu między innymi garaż na 9 samochodów, dom dla służby oraz basen z osobną kuchnią, salą gimnastyczną i pomieszczeniami do masażu.
Cena: $125 000 000, czyli około 360 000 000 zł, co czyni Fleur de Lys najprawdopodobniej najdroższą ofertą dostępną obecnie na rynku.
Szczegóły i kontakt do pośrednika znajdziesz tu.
AWP