Nike iD, – czyli zaprojektuj swoje buty

Tagi: Nike iD, Nike, buty
1 Komentarz
21 Zdjęć
Piątek, 18-05-2012

Klasyka z lat siedemdziesiątych zderzona z funkcjonalnością na miarę XXI wieku. Nike prezentuje spersonalizowane buty.

Podstawą projektu jest model Nike Blazer, który na rynku pojawił się w 1973 roku jako but koszykarzy. Nigdy nie wyszedł z mody i znacznie poszerzył zasięg swoich fanów i użytkowników. Na przestrzeni lat zyskał kilka ulepszeń. Firma postanowiła wrócić do źródeł i oddać kultowy Blazer swoim klientom. To oni mają nadać parze ostatecznego, indywidualnego wyglądu. Można wybrać kolor cholewki, logotypu, sznurówek i zdecydować czy para ma mieć gumowe noski. Pokolorowane wzmocnienie pięty można również podpisać (na każdym bucie jest miejsce na 6 znaków). Do wyboru jest zamsz lub płótno, również w wersji z kwiatowym nadrukiem. Zwolennicy nowoczesnej opcji mogą dodać do swojej pary zamek błyskawiczny.

Oczywiście Blazer nie jest jedynym modelem w kolekcji Nike robionym na indywidualne zamówienie klienta. W ofercie są również inne , które także  zaprojektujecie wedle własnego uznania. 

Spersonalizowane buty można zaprojektować i zamówić tutaj. Czas oczekiwania na gotowy projekt to około 4 tygodni.

AW

  • Pn., 04-06-2012 butterfly
    To nie jest mój ulubiony model i chyba bym takich nie kupiła ale...świetny pomysł na zaprojektowanie według swoich preferencji ;)
    Odpowiedz Zgłoś