Nocna odnowa skóry z Cellular Power Charge Night La Prairie

1 Komentarz
2 Zdjęcia
Wtorek, 17-01-2012

W sprzedaży dostępnych jest sporo kosmetyków pielęgnacyjnych w „podwójnych” opakowaniach – równoległa aplikacja dwóch różnych preparatów to jedyna możliwość równoczesnego zastosowania niektórych składników – tak jest w przypadku duetu retinol i tlen, które w różnym zakresie wpływają na regeneracją skóry, dlatego ich wspólne działanie daje pełniejszy efekt. Składniki te znaleźć można w Cellular Power Charge Night marki La Prairie.

Podwójne opakowanie to nie jedyna sztuczka, jaką zastosowano w tym kosmetyku. Kluczowe składniki zamknięte są w nośnikach, uwalniane i aktywowane stopniowo, wraz z upływem czasu, więc także ryzyko powstania podrażnień i przesuszeń jest minimalne. Dzięki temu stymulowana jest też naturalna odnowa komórkowa oraz produkcja kolagenu i elastyny – zmarszczki i linie wygładzają się, pory zwężają, a cera odzyskuje jędrność i elastyczność. Wszystko dzieje się w nocy, gdy skóra jest najbardziej chłonna i podatna na działanie kuracji odmładzających.

Cena: 1 620 zł (40 ml). Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.

http://www.laprairie.com

AG

  • Pn., 13-02-2012 Aleksandra
    Jest doskonaly! To niesamowite, ale jego dzialanie jest widoczne juz po 1 aplikacji-cera jest nieziemsko gladka, pory zamkniete, a koloryt skory tak rownomierny, ze uzylam tylko pudru. Mam dosc uwrazliwiona skore z tradzikiem rozowatym, a tu zadnych podraznien, dyskomfortu. Uzywam produktu dopiero 3 dzien, a juz jestem zakochana!

    Odpowiedz Zgłoś