Nokia 330 Auto Navigation

Tagi: GPS, Nokia
14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 17-11-2006

Nokia 330 Auto Navigation

Nokia przedstawiła swoje pierwsze osobiste urządzenie nawigacyjne zawierające mapę Europy. Nokia 330 Auto Navigation ułatwi znalezienie właściwej drogi na całym kontynencie.

Nokia 330 Auto Navigation umożliwia przemieszczanie się z jednego kraju Europy do innego dzięki instrukcjom głosowym i wskazówkom graficznym wyświetlanym na 3,5-calowym kolorowym ekranie dotykowym.
 
Nokia 330 Auto Navigation wyposażono w odbiornik GPS umożliwiający korzystanie z danych satelitarnych podczas całej podróży. Urządzenie zawiera kartę pamięci o pojemności 2 GB z mapą całej Europy i szczegółowe informacje ułatwiające podróżowanie. Instrukcje graficzne można dostosować do własnych potrzeb dzięki konfigurowalnemu widokowi dwu- lub trójwymiarowemu, dziennemu albo nocnemu.
 
Ponadto urządzenie Nokia 330 Auto Navigation wyposażono w odtwarzacz muzyczny i wideo oraz przeglądarkę fotografii. Dostępne będzie w IV kwartale 2006 roku. Orientacyjna cena detaliczna to 360 euro, czyli około 1 300 zł.
 
www.nokia.com

MW

 • Sob., 18-11-2006 Ja:)
  Ujdzie w tłumie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość
  cos za tanio mi sie wydaje!!
  chyba ze bez mapy to cena normalna! spojrzcie na ceno chocby MIO 710 ceny okolo 1700 zl, choc MIO jest chyba najtanszym producentem PDA i PNA
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-01-2007 Pia
  Mi się to nie przyda.Prędzej mój facet to doceni.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-01-2007 Sever
  No więc cena przystępna ale nie wiem jak z funkcjonalnością?? pewne jest że mapy troszkę kosztują ale warto... taka mapa Europy to tk naprawde sporządzenie traz głównych a nie szczegółowych... reszta we własnej kwestii oczywiście jak i w innych ofertach firm produkujących nawigację! ja uwieżyłem Tom Tom'owi zakupionemu w NL z mapą Holandii.. dokupiłem Europy za friko:) bo da się przy zakupie Tom Toma no a polską sobie dociągnąłem! burzaaa! Co do Nokii to widzę że ma program Route66 czyli program przeznaczony do smartfonów więc rewelacjii w tym nie ma napewno... za tą cene polecałbym TomToma albo Germina!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2